Pergalę Eurolygoje iškovojo Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8/15) komanda, nutraukusi aštuonių iš eilės pralaimėjimų seriją turnyre.

Baskai namuose 87:74 (22:24, 14:19, 26:15, 25:16) įveikė ne bet ką, o pačius Eurolygos čempionus – Stambulo „Anadolu Efes“ (12/9) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų laimėtų rungtynių atkarpą.

T.Sedekerskis per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

Tuo tarpu R.Giedraitis žaidė beveik 29 minutes, per kurias pasižymėjo 10 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit.), 5 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida bei 9 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai savo pranašumą ėmė įrodinėti ketvirtajame kėlinyje. Pastarieji surengė spurtą 7:0, kuris leido ispanams pirmą kartą mače susikrauti dviženklį pranašumą (80:68).

Po šio smūgio svečiams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti baskų pergalę – 87:74.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 20 (7/8 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud., 11 rez. perd., 31 n. b.), Simone Fontecchio 15 (5 rez. perd.), Sanderis Raieste‘as 11 (3/3 trit.), Matthew Costello (10 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (6/9 dvit., 2/8 trit., 5/6 baud.), Shane‘as Larkinas 21 (7/12 trit., 5 rez. perd., 25 n. b.), Chrisas Singletonas 8, Rodrigue‘as Beauboisas ir Bryantas Dunstonas po 5.