Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Ketvirtadienį Europos vyrų krepšinio rinktinės pradeda mūšius dėl kelialapių į 2023 metų pasaulio taurės varžybas. 

Ketvirtadienį Europos vyrų krepšinio rinktinės pradeda mūšius dėl kelialapių į 2023 metų pasaulio taurės varžybas. 

Pirmajame atrankos varžybų etape 32 komandos bus suskirstytos į aštuonias grupes. Jose žais po keturias ekipas. Į kitą etapą pateks po tris geriausias kiekvienos grupės rinktines. Antrajame etape bus sudarytos keturios grupės po šešias komandas. Pirmajame etape pasiekti rezultatai bus įskaičiuoti. Paskui po tris pajėgiausias grupių ekipas iš visų grupių pateks į pasaulio čempionatą. 2023 metų planetos vyrų krepšinio pirmenybės vyks net trijose Azijos šalyse – Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmajame etape A grupėje žais Serbija, Slovakija, Belgija ir Latvija, B – Baltarusija, Didžioji Britanija, Graikija ir Turkija, C – Kroatija, Slovėnija, Suomija ir Švedija, D – Izraelis, Vokietija, Lenkija ir Estija, E – Prancūzija, Juodkalnija, Portugalija ir Vengrija, F – Lietuva, Čekija, Bulgarija, Bosnija ir Hercegovina, G – Ispanija, Ukraina, Gruzija ir Šiaurės Makedonija, H – Rusija, Italija, Nyderlandai ir Islandija. 

Šeštadienį Bosnija ir Hercegovina varžysis su Čekija. Sekmadienį santykius aiškinsis Lenkija ir Vokietija. 

Latvijos krepšininkai ketvirtadienį svečiuose kovos su serbais, o pirmadienį priims slovakus. Pastariesiems daugelis krepšinio specialistų prognozuoja autsaiderių vaidmenį grupėje.

Estijos rinktinė ketvirtadienį svečiuose išbandys jėgas su vokiečiais, sekmadienį savo aikštėje žais su Izraeliu. Daugumos ekspertų teigimu, grupės favoritai yra vokiečiai, o kitų trijų ekipų galimybės žengti toliau yra apylygės. 

REKLAMA
REKLAMA

Lietuviai penktadienį Klaipėdoje rungtyniaus su Bulgarijos krepšininkais, o pirmadienį išvykoje galynėsis su čekais. Specialistų manymu, Lietuvos ir Čekijos grupėje turėtų užimti pirmąją ir antrąją vietas, o dėl trečiojo bilieto į kitą etapą grumsis bosniai ir bulgarai.

„TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“, TV3 kanalai ir naujos kartos televizija „Go3“ lapkričio 25-29 dienomis iš viso parodys aštuonerias pasaulio taurės atrankos rungtynes.

Transliacijų tvarkaraštis: 

Lapkričio 25 d. 

19.50 val. Vokietija – Estija („TV3 Sport“, „Go3“), 

20.50 val. Serbija – Latvija („TV3 Sport 2“, „Go3“);

Lapkričio 26 d. 

19.20 val. Lietuva – Bulgarija („TV3 Sport“, TV3, „Go3“), 

19.50 val. Bosnija ir Hercegovina – Čekija („TV3 Sport 2“, „Go3“);

Lapkričio 28 d. 

18.50 val. Estija – Izraelis („TV3 Sport 2“, „Go3“), 

19.50 val. Lenkija – Vokietija („Go3“);

Lapkričio 29 d. 

17.50 val. Čekija – Lietuva („TV3 Sport“, TV3, „Go3“), 

18.30 val. Latvija – Slovakija („TV3 Sport 2“, „Go3“).

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų