3 kėlinius prieš „Khimki“ priešinęsi žalgiriečiai nesugebėjo atsitiesti

Penktadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgirio“ (2/10) ekipa priimė dėl vietos į kitą Eurolygos etapą kovojančią Maskvos srities „Khimki“ (6/6) ekipą. Po permainingos kovos savo pranašumą įrodė svečiai iš Rusijos laimėję rezultatu 76:71 (20:17, 15:20, 21:12, 20:22).

55

Kauno „Žalgiris“ 71:76 Maskvos srities „Khimki“

Rungtynių eiga:

Pirmas kėlinys:

Sužaidus tris minutes rezultatu 5:3 pirmauja svečiai iš Rusijos. Tiesa, „Khimki“ kol kas labai prastai mėto, tačiau žalgiriečiai dar prasčiau kovoja dėl atšokusių kamuolių.

Sužaidus pusė pirmojo kėlinio Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau nepaleidžia į priekį „Khimki“ žvaigždyno. Šeimininkai atsilieka 9:10.

Kauno „Žalgiris“ sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę ir likus žaisti dvi minutes iki pirmojo ketvirčio pabaigos kauniečiai pirmauja 17:14.

Žalgiriečiai nesugebėjo išsaugoti savo persvaros ir po dešimties minučių Lietuvos čempionai atsilieka rezultatu 17:20.

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 3 kėlinius prieš „Khimki“ priešinęsi žalgiriečiai ir vėl pralaimėjo

Antras kėlinys:

Po pirmų dviejų antro kėlinio minučių „Žalgiriui“ nepavyksta sustabdyti „Khimki“ žaidėjų. Maskvos srities klubas pirmauja 24:19.

Sužaidus pusė kėlinio žalgriečiai atsilikimą iki svečių sumažino vos iki 1 taško. „Khimki“ pirmauja rezultatu 26:25. „Žalgirio“ gretose iniciatyvos ėmėsi Edgaras Ulanovas, lietuvis šiandien jau pelnė 7 taškus.

Likus žaisti pora minučių iki ilgosios pertraukos kauniečiai ir vėl išsiveržė į priekį. Šeimininkai po kelių sėkmingų epizodų puolime ir gynyboje pirmauja rezultatu 34:27.

Prieš antrąją rungtynių pusę Kauno „Žalgiris“ pirmauja rezultatu 37:35.

Trečias kėlinys:

Sužaidus tris minutes trečiajame ketvirtyje ir vėl į priekį išsiveržė svečiai iš Maskvos. „Khimki“ krepšininkai pirmauja 42:40.

Po penkių trečiojo kėlinio minučių „Khimki“ krepšininkai ir toliau išlieka priekyje rezultatu 46:44. Trečiajame kėlinyje per penkias minutes kauniečiai pelnė tik 7 taškus.

Likus žaisti dvi minutes trečiajame kėlinyje kiek didesnę persvarą susikaupė „Khimki“ klubas. Rusijos ekipa pirmauja jau septyniais taškais, 54:47.

Nerezultatyvioje kėlinio pabaigoje abi komandos pelnė tik po du taškus pelnė žalgiriečiai ir šeimininkai atsilieka 49:56

Ketvirtas kėlinys:

Sužaidus keturias minutes „Khimki“ krepšininkai iš lėto dėlioja taškus ant i. Maskvos srities ekipa lemiamą kėlinį laimi rezultatu 9:2 ir iš viso jau susikaupė 14-os taškų persvarą, 65:51.

Iki rungtynių pabaigos liko žaisti dvi minutės, o žalgiriečiai atsilieka 58:72.

Rungtynių pabaigoje kauniečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki varžovų, tačiau vistiek patyrė pralaimėjimą rezultatu 71:76.

Situacija prieš rungtynes:

Po penktojo „Top 16“ turo, įveikusi Kauno „Žalgirį“ 111:80, Maskvos srities „Khimki“ komanda džiaugėsi didžiausia sezono pergale ir pirmąja vieta F grupėje su rezultatu 4-1. Tačiau prabėgus porai mėnesių „Khimki“ jau turi neigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą (5-6), dalijasi tik 5-7 pozicija grupėje ir turi… naują trenerį.