milošo teodosičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milošo teodosičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milošo teodosičiaus“.

3 kėlinius prieš „Khimki“ priešinęsi žalgiriečiai nesugebėjo atsitiesti

Penktadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgirio“ (2/10) ekipa priimė dėl vietos į kitą Eurolygos etapą kovojančią Maskvos srities „Khimki“ (6/6) ekipą. Po permainingos kovos savo pranašumą įrodė svečiai iš Rusijos laimėję rezultatu 76:71 (20:17, 15:20, 21:12, 20:22). Kauno „Žalgiris“ 71:76 Maskvos srities „Khimki“ Rungtynių eiga: Pirmas kėlinys:  Sužaidus tris minutes rezultatu 5:3 pirmauja svečiai iš Rusijos.
2016-03-25

Serbijos rinktinė permainingose rungtynėse įveikė italus

Pergale trečiadienį startavusiame Europos krepšinio čempionate debiutavo viena favoričių Serbijos rinktinė, kuri Šiauliuose, nors ir išbarstė aštuoniolikos taškų persvarą, galiausiai 80:68 (10:18, 25:11, 22:24, 23:15) įveikė Italijos krepšininkus.