Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:3 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą.

Pau Torresas 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Real“ ekipa išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0.

Karimas Benzema 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Pepe Reina užtikrintai atrėmė kamuolį.

Samuelis Chukwueze 39-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Viniciusas Junioras 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.

Aissa Mandi 59-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Yeremy Pino 66-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jose Luisas Moralesas 70-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

S. Chukwueze 80-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir jau persvėrė rezultatą „Villarreal“ naudai 3:2.

„Real“ po 28 sužaistų rungtynių turi surinkęs 59 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka dvylika taškų. Tuo tarpu „Villarreal“ su 47 taškais žengia penktas.