Vietą įkrintamosiose varžybose užsitikrino Minesotos „Timberwolves“ (41-40) krepšininkai.

Šie svečiuose pelnė net 151 tašką ir pranoko San Antonijaus „Spurs“ (21-60) komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 151:131 (35:35, 45:33, 39:23, 32:40).

„Spurs“ ekipa praleido daugiausiai taškų vadovaujant Greggui Popovičiui. „Timberwolves“ tritaškius metė net 56 proc. taiklumu ir jų pataikė daugiausiai šį sezoną – 24.

Minesotos klubas žemiau devintosios vietos jau nenukris, tačiau gali pakilti dar laipteliu aukščiau ir būti aštunti, jei kitame mače įveiks Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą su Jonu Valančiūnu.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai svečiai iš Minesotos susikrovė dviženklį pranašumą (57:45).

Po didžiosios pertraukos svečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir ėmė visiškai dominuoti rungtynėse. Trečiajame kėlinyje atstumas tarp komandų pasiekė net 27 taškų ribą (106:79).

Didžiausias „vilkų“ turėtas pranašumas buvo 33 taškai, fiksuoti ketvirtojo kėlinio pradžioje (126:93). Vėliau aikštės šeimininkai jau nebuvo jokių vilčių sukurti stebuklo – 151:131.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 33 (9/16 dvit., 4/9 trit., 3/4 baud.), Karlas-Anthony Townsas 22 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Mike‘as Conley 20 (5/7 trit.), Jadenas McDanielsas (4/5 trit.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (4/5 trit.) po 16.

„Spurs“: Julianas Champagnie 24 (3/7 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), Keita Batesas-Diopas 22, Tre Jonesas 21 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Malaki Branhamas 17, Sando Mamukelashvili 16, Blake‘as Wesley 14, Gorgui Diengas 8 (8 atk. kam.).