JAV atliktas tyrimas parodė, kad optimalus seksas trunka dešimt minučių. Iki šiol neretai buvo manoma, jog meilės žaidimai, kad patenkintų abu partnerius, turi tęstis gerokai ilgiau.

Pensilvanijos universiteto mokslininkai tyrimo metu apklausė 50 Šiaurės Amerikos seksualinės terapijos bendrijos narių, dirbančių šioje srityje ne vieną dešimtmetį. Patyrę medikai, terapeutai, medicinos seserys ir socialiniai darbuotojai pateikė savo vertinimą, kiek turėtų trukti seksas, kad nebūtų nei per ilgas, nei per trumpas.

Dauguma jų tinkamu vadino 3-7 minučių lytinį aktą, tačiau pageidautinu nurodė seksą, trunkantį 7-13 minučių. Taigi mokslininkai padarė išvadą, kad optimalus seksas turėtų tęstis 10 minučių.

Ilgesnį nei 13 minučių seksą dauguma apklaustųjų vadino per ilgu. Mokslininkai sutarė ir dėl žemutinės ribos: 1-2 minučių seksas yra per trumpas, kad būtų patenkintų partnerius.

 


Rašyti komentarą...
S
Sebastjanas
2014-08-27 15:09:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano lytinis aktas trunka trumpiau nei minutę.Kaip vis dėlto prailgint lytinio akto trukmę? kad ir iki tų 10 min?
Atsakyti
0

A
Albertas
2014-08-28 13:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
na aš daug ką esu išbandęs, bet niekas nepadėjo. Gydytojas pasakė, kad jei tai įgimta tai stenkis ir treniruokis kiek nori niekas nepadės. Išrašė vaistą Priligy ir dabar galiu kontroliuot kiek aktas tęsis.
Atsakyti
0

A
Albertas
2014-09-22 21:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaistą geriu pagal poreikį, maždaug prieš 1-3 val iki sekso.Aišku ne kiekvieną dieną ir ne dažniau kaip vieną kartą per parą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų