Šiais metais prestižiniu pramoninio dizaino „Red Dot Award“ apdovanojimu buvo įvertintos naujos kartos Uniroyal RainSport 3 lietaus padangos. Keturiasdešimties narių komisija gyrė RainSport 3 padangas dėl gamyboje panaudotos novatoriškos „ryklio odos“ technologijos, kuri užtikrina itin greitą vandens pašalinimą iš po padangos važiuojant šlapia kelio danga. Savo išvadoje specialistai pažymėjo, kad „daug patrauklių akcentų neabejotinai įrodė šių lietaus padangų pranašumą“.

Pagrįsdami apdovanojimą, komisijos atstovai sakė: „Padangų rinkoje savo dizainu RainSport 3 itin skiriasi nuo kitų produktų. Kas be ko, būtinai reikia paminėti ir novatorišką „ryklio odos“ technologiją. Šis produktas aiškiai parodo, kokių aukštumų pramoninis dizainas gali pasiekti net tose srityse, kurios yra perpildytos. Įprastas, tačiau efektingo dizaino gaminys gali tapti itin paklausiu produktu, siūlančiu unikalias savybes“.

Padangų dizainas yra ypatingai svarbus, siekiant išskirtinumo tarp daugybės konkurentų gaminių, taip pat pabrėžti unikalias savybes – šiuo atveju, galimybę efektyviai ir greitai pašalinti vandenį. Naujos kartos vandens pralaidumui optimizuotas protektorius sujungia geriausias asimetrinės ir kryptinės padangos savybes. O pasiektas rezultatas užtikrina maksimalią apsaugą nuo akvaplanavimo, ir puikų sukibimą posūkiuose bei mažą triukšmingumą.

REKLAMA

Tačiau tarp kitų padangų Uniroyal RainSport 3 labiausiai išsiskiria pritaikytomis aukštosiomis bioninėmis technologijomis, kurios apjungia gamtą ir naujausius mokslinius pasiekimus. Ši padanga yra pirmoji, kurios gamybai panaudota unikali „ryklio odos“ technologija. Išilginiuose protektoriaus griovelių paviršiuose ji sumažina pratekančio vandens sūkurius kontaktiniame paviršiuje. Taip vanduo pašalinamas maksimaliai efektyviai ir užkertamas kelias akvaplanavimui.

Šiais metais Uniroyal RainSport 3 padangos, kuriomis prekiauti pradėta sezono pradžioje, laimėjo jau du pramoninio dizaino apdovanojimus: vasario mėnesį jos buvo įvertintos „iF Design Award“ apdovanojimu, o balandžio mėnesį pelnė ir aukščiausią „Red Dot Award“ nominaciją.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų