Vilniuje šalia Seimo esančioje „Statoil“ degalinėje pradeda veikti nauja automobilių plovykla – pirmoji, kurioje įdiegta automatinė padangų blizginimo technologija. Naujoje plovykloje automobiliai bus plaunami ir poliruojami įtrinant vašką moderniais minkštais šepečiais.

„Ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje tai vienintelė plovykla, kurioje vairuotojai gali išbandyti padangų blizginimo technologiją. Po šios procedūros automobilio padangos atrodys it naujos. Pirmiausia šią technologiją įdiegėme „Statoil šalia Parlamento“ degalinėje, o įvertinę klientų atsiliepimus spręsime, ar ją pritaikyti ir kitose „Statoil“ plovyklose. Šiuo metu ši technologija yra testuojama ir „Statoil“ degalinėse Švedijoje bei Danijoje“, – sakė „Statoil Fuel & Retail Lietuva” produktų kategorijų departamento direktorė Renata Timosčik. Nuplovus automobilio ratus aukšto slėgio vandens srove, automobilio padangos yra įtrinamos specialiais chemikalais, kurie atstato padangų spalvą ir suteikia blizgesį. Geriausiai efektas yra matomas po dienos, kai įtrintos medžiagos gerai įsigeria į padangas, todėl šią procedūrą rekomenduojama atlikti esant sausiems orams.

REKLAMA

Papildomą „padangų blizginimo“ paslaugą galės įsigyti klientai, kurie bus pasirinkę auksinę arba platininę automobilio plovimo programą. Ši paslauga vairuotojams papildomai kainuos 10 litų. Įprastos auksinės ar platininės plovimo programų kainos nesikeis. Su lojalumo kortele plovyklos paslaugoms taikomos 15-25 procentų dydžio nuolaidos.

„Platininę programą pasirinkę klientai iš „Statoil šalia Parlamento“ plovyklos išriedės, geriau išblizgintu ir akivaizdžiai atnaujintu automobiliu. Šioje plovykloje „Statoil“ naudos specialias chemines vaškavimo priemones. Jos jau po dviejų plovimų užpildo automobilio kėbulo dažų įbrėžimus, taip išlygina paviršių ir jo blizgumą padidina 65 procentais – beveik iki naujam automobiliui būdingo blizgumo. Naujoje „Statoil šalia Parlamento“ plovykloje taip pat yra sumontuoti modernūs minkšti šepečiai“, – sakė produktų kategorijų specialistas Paulius Grygalis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų