Praėjusios savaitės pabaigoje japonų automobilių milžinas „Toyota“ oficialiai patvirtino, kad „Lexus“ flagmaną „ES 350“ gamins Jungtinėse Amerikos Valstijose. Iki šiol Šiaurės Amerikoje, Kanadoje, buvo surenkamas tik vienas „Lexus“ modelis – visureigis „RX“.

Japonų kompanijos prezidentas Akijo Toyoda Niujorke patvirtino, kad „Lexus“ flagmanas bus gaminamas Kentukio valstijoje, Džordžtauno mieste esančioje kompanijos gamykloje. Ten dabar surenkami vietos rinkoje itin populiarūs „Toyota Camry“ automobiliai. „Lexus ES 350“ nuo šios gamyklos konvejerio riedėti pradės jau 2015 metais.

„Toyota“ į savo gamyklos Amerikoje plėtrą investuos 350 milijonų JAV dolerių, Džordždtaune bus papildomai sukurta 750 naujų darbo vietų.

Kaip japonų kompanijos oficiozai užsiminė leidiniui „Wall Street Journal“, „Lexus“ flagmano gamyba Jungtinėse Valstijose leistų „Lexus“ markei vėl tapti šio segmento automobilių lyderiu Amerikoje. Savo pozicijas JAV „Lexus“ prarado dar 2011 metais, kai vietos rinkoje į priekį išsiveržė „Mercedes-Benz“ ir BMW“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų