Stovėti už automobilio kuomet jis važiuoja atgal bet kuriuo atveju yra rizikinga, o kuomet prie jo vairo sėdi ne itin gerai erdvėje besiorientuojanti vairuotoja, kuri mėgina išvažiuoti iš ankštos stovėjimo aikštelės pavojus yra dvigubai didesnis.

Sprendžiant pagal vaizdo įrašą patalpinusio vartotojo komentarą šis incidentas nutiko kažkur plačiojoje Rusijoje. Viskas prasidėjo nuo to, kad lėtai ir atsargiai „Mazda 6“ sedaną vairuojanti moteris mėgino išvažiuoti atbuline pavara iš stovėjimo aikštelės.

Greitai prie sidabrinio automobilio pribėga dar viena moteris, kuri gestais mėgina padėti lėtajai vairuotojai manevruoti. Pastaroji signalą „dar šie tiek atgal“ kažkodėl supranta kaip „spausk akceleratorių, o kadangi tuo metu geroji pagalbininkė stovi tarp „Mazda“ sedano ir „Lada“ hečbeko ji suspaudžiama tarp automobilių.

Supanikavusi vairuotoja nesugeba perjungti pavaros ir dar kartą spusteli akceleratorių tuo pat metu maigydama tarp dviejų transporto priemonių įstrigusią moterį. Kuomet „gniaužtai“ galiausiai atleidžiami nukentėjusi pagalbininkė dar mėgina paeiti į šalį, bet tuojau krinta ant žemės.

Kaip dvi moterys ankštoje automobilių stovėjimo aikštelėje gali sukurti tikrą tragediją, galite pažiūrėti patys:  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų