pavojus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavojus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavojus“.

Vilniaus centre vidury dienos nukrito balkonas, avarinės būklės jų – daugybė

Vilniaus centre, Gedimino prospekte, vidury baltos dienos nukrito dalis balkono. Pagrindine sostinės gatve vaikšto tūkstančiai tautiečių ir turistų. Laimei, tuo metu, kai krito betono konstrukcija, praeivių nebuvo. Pastato administratoriams byrantis balkonas jau buvo seniai žinoma problema, tačiau vietoj renovacijos jie pasirinko betoninį balkoną apdengti tinkleliu. Tiesa, plonas tinklas krentančių didžiulių betono gabalų neatlaikė.

Pasaulyje – ekstremalūs karščiai ir reiškiniai: neaplenkia ir Lietuvos

Jungtinės Karalystės gyventojai perspėjami dėl smarkių liūčių, perkūnijos ir nedidelės staigių potvynių tikimybės, skelbia šalies sinoptikai ir pabrėžia, kad orai gali kelti „pavojų gyvybei“. Meteorologijos biuras antradienį paskelbė tris geltonus įspėjimus dėl perkūnijos Anglijos, Škotijos ir Šiaurės Airijos dalyse, kurie galioja nuo vidurdienio iki vidurnakčio.

Pamačius šį vaizdą Lietuvos pajūryje bėkite kuo toliau: įspėja visus

Artėjant vasaros sezonui daugelis svarsto apie malonias maudynes prie Baltijos jūros. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šioje jūroje gausu gyvybei pavojingų duobių. Dėl to naudinga žinoti, kaip elgtis pakliuvus į duobę.  Besimaudantiems Baltijos jūroje siunčia svarbų perspėjimą apie tykančias duobes ir paaiškino, kaip elgtis pakliuvus į jas.
2024-05-27

Šiukštu nedarykite to vandenyje: įspėja, kad gali baigtis labai liūdnai

Lietuvoje šiluma besilepinantys žmonės jau atidarinėja savo maudymosi sezonus. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos ekspertų teigimu, Lietuvoje maudynėms komfortiška temperatūrą yra lygi 18 laipsnių šilumos. Visgi, ekspertai perspėja, kad skirtinguose vandens telkiniuose tyko ir įvairūs pavojai, todėl prieš maudydamiesi gyventojai turėtų tinkamai įvertinti savo saugumą.
Aktualijos 2024-05-23

Pavojingiausios pasaulio džiunglės: aukų tykantys pagrobėjai, nuolatiniai prievartavimai ir pūvantys lavonai

Darjeno tarpeklio (liet. The Darién Gap) džiunglės yra viena nedraugiškiausių vietų žemėje, kurioje knibžda gamtos siaubūnai ir banditų bei pagrobėjų gaujos.
2024-03-16

Kilus karo pavojui gyventojai neturės, kur slėptis: kaltina ministeriją neaiškumu ir per mažu finansavimu

Rusams kasdien bombarduojant Ukrainą, vidaus reikalų ministerija pristatė Lietuvos priedangų žemėlapį ir tvirtina, kad taip dar daugiau gyventojų žinos, kur slėptis kilus pavojui. Specialistai negaili kritikos valdžiai, esą pašonėje vyksta karas ir Kremlius kelia grėsmę visam regionui, tačiau Lietuva tam beveik nesiruošia. Štai kai kurios savivaldybės tik laikinai, vos kelioms valandoms, galėtų paslėpti 6 procentus visų savo gyventojų.

Kaip bus su pensijomis, išmokomis ir pinigais, jei prasidės karas: štai, kas žinoma jau dabar

Beveik dvejus metus Ukrainą alinantis karas lėmė beprecedentinio masto civilių žūtis – manoma, jog karas galėjo pasiglemžti ir iki 500 tūkst. aukų. Nors Lietuvoje vis daugiau kalbama apie pasiruošimą karui, gyventojams vis dar kyla abejonės, kas atsitiktų jų banko santaupoms, turtui, kaip reikėtų evakuotis, ginti šalį ginklu, ar būtų mokamos pensijos, išmokos, ar yra specialus fondas.

Iškvietimo metu Rūtai Filejevai kilo pavojus: prireikė ir policijos, ir greitosios

Po 20-ties metų santuokos su žmona Nijole išsiskyręs vyras savo buvusią sutuokinę įsiūlė draugui Juliui, tačiau netikėtai jo buvusi žmona grįžo į vyro namus – išlupo spyną ir juose apsigyveno nekviesta. Visa situacija domėjosi laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Rūta Filejeva. Nijolės ir jos vyro santuoka nesusiklostė, nes moteris įnyko į priklausomybę. Visus tuos metus vyras moters nepaliko tik dėl judviejų vaikų, tačiau šiems užaugus jis nusprendė išsilaisvinti.
71 2024-02-07

Populiarus gėrimas vos nepražudė sūnaus: mama įspėja visus

Ketverių metų berniukas Albie sukniubo ir vos nemirė išgėręs ledinio šerbeto – dabar mama įspėja visus, nes panašus atvejis užfiksuotas ir anksčiau, vaikui išgėrus to paties gėrimo. Albie mama, 24 metų Beth Green, patyrė didžiulį šoką, kai jos sūnus prarado sąmonę prabėgus šiek tiek laiko po to, kai jis išgėrė nedidelį braškių skonio šerbetą. Keturmetis tuo metu su draugu žaidė boulingą.
2024-02-07

Vilniečiai vos per plauką išvengė pavojaus: „Buvo geras įspėjimas“

Keliautojas Algirdas Gurevičius sausio 31 dieną pristato filmą „Islandija: Paklydę dykumoje“. Jame – kitokios kelionės akimirkos. Algirdas kartu su žmona Dagne rinkosi neįprastą kelią, kuriuo įprastai nesiryžta keliauti turistai. Savo kelionės po Islandiją įspūdžiais Algirdas Gurevičius sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Dauguma jo ir žmonos Dagnės kelionių nugula į kino filmus.
2024-01-29
REKLAMA
REKLAMA

Įspėja apie šiomis dienomis tykančius pavojus: būkite budrūs

Lietuvoje tęsiantis gausiam snygiui, o lauko temperatūrai šiek tiek atšilus susiduriama ne tik su apsunkintomis kelių eismo sąlygomis, bet ir su ant stogų besikaupiančio sniego bei besiformuojančių varveklių problema. Daugiabučių administravimo ir priežiūros įmonės „Civinity Namai“ pastatų administravimo skyriaus vadovas Arūnas Armanavičius įspėja, kad sniego ir varveklių valymo darbai turi būti atliekami visuose pastatuose ir ragina gyventojus būti budriais.
2024-01-23

Uždaryti oro uostai, keliai, darbo vietos, skelbiamas pavojus: ekstremalios oro sąlygos paralyžiuoja Europą

Sausio viduryje kai kuriose Šiaurės ir Vidurio Europos šalyse smarkiai snigo. Dėl to sustojo transportas, o keliuose kilo chaosas. Oro uostų veikla taip pat sutriko. „Euronews“ teigimu, Danijoje dėl gausaus sniego ir stipraus vėjo sąlygos keliuose tapo pavojingos. Panašiai ir Norvegijoje, kur dėl prasto matomumo ir gausaus sniego buvo sustabdytas autobusų eismas, vėlavo traukiniai ir sutriko eismas. Policija patarė žmonėms dirbti iš namų bei atšaukti susitikimus.
2024-01-18

Šis daiktas namuose gali būti tikra bakterijų veisykla: pasitikrinkite

Pastaruoju metu vandens gertuvės tampa „viena iš privalu turėti“ tendencijų. Dėl to ekspertai įspėja, kad žmonės turėtų teisingai pasirinkti gertuvę vandeniui bei tinkamai ją prižiūrėti. Vanduo užtikrina tinkamą organizmo funkcionavimą, o dehidratacija gali turėti baisių pasekmių. Todėl nenuostabu, kad mus nuolat pasiekia informacija apie tai, kiek reikia išgerti vandens.
2024-01-15

Jokiu būdu nesineškite šio daikto į lovą: gali baigtis liūdnai

Daug žmonių mano, kad miegoti su karšto vandens buteliu yra gera idėja. Nuo pilvo skausmų iki ekonomiško šildymo – skamba patogiai, bet, pasirodo, tai nėra labai naudinga. Daug žmonių jaukiai įsitaiso lovoje su karšto vandens buteliu šalia. Jis padeda jaustis jaukiai, malšina skausmus ir net sušildo. Tačiau tai nėra tokia gera idėja, kaip atrodo. Žmonės raginami šią žiemą vengti miegoti su karšto vandens buteliu, nes jis gali suskilti ir sukelti odos sudirgimą bei nudegimus.
2024-01-13

Putinas griebsis branduolinių ginklų? Kazachai iki dabar jaučia branduolinių bandymų pasėkmes

Karą Vakarams paskelbęs Putinas pastaraisiais mėnesiais vis dažniau užsimena apie ketinimus išbandyti branduolinę bombą. Putinas pasitraukė iš branduolinių ginklų bandymus draudžiančios sutarties, o palydovinės nuotraukos rodo sujudimą šaltojo karo laikų Rusijos atominių bombų poligonuose. Kadaise nuo tokių bandymų smarkiai nukentėjo kazachai. Praėjusio amžiaus viduryje Maskva dabartinio Kazachstano teritorijoje, Semipalatinsko apylinkėse susprogdino net 456 branduolines bombas.

Nufilmavo banglentininko žaidimą su ugnimi: apsidžiaugė per anksti

Smarkios audros rytinėje Ramiojo vandenyno pusėje atvarė įspūdingo aukščio bangas Kalifornijos pakrantėje. Tuo suskubo pasinaudoti vietos banglentininkai, kurie nepaisydami gresiančių pavojų ir įspėjamųjų vėliavų, leidosi į nutrūktgalvišką nuotykį. Audros Kalifornijos valstijoje tapo tikra naujametine dovana vietos banglentininkams, o dalis jų prie vandenyno šiuo metu atvyko ir iš kitų valstijų.
2024-01-02

Ragina šiukštu nepirkti šių žaislų – vaikui gali sukelti pavojų

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT), išnagrinėjusi bylas dėl Produktų saugos įstatymo pažeidimo, už nesaugių žaislų pateikimą į rinką skyrė sankcijas UAB „Alenara“, UAB „Red and blue“, UAB „Daisena“, UAB „Kristutė“, UAB „Prekės tik jums”, UAB „Baltijos bretlingis“, UAB „Taurinas”, UAB „Svaita”, UAB „Eiginta”, UAB „Virgipra” bei Rasai Širvinskienei, vykdančiai individualią veiklą.
2024-01-02

Prognozuoja stipriausią sezono audrą: netrukus JK užgrius galingoji „Pia“ – ar klius ir Lietuvai?

Didžiosios Britanijos gyventojai yra perspėjami dėl link šalies atkeliaujančios audros „Pia“, kuri atneš gūsingą vėją ir smarkias liūtis prieš pat aktyvias gyventojų keliones. Britų meteorologai skelbia, kad šiandien 600 mylių pločio audra „Pia“ judės per šalį. Kai kur vėjo gūsiai gali siekti ir 36 metus per skundę. Gyventojai įspėjami dėl pavojaus gyvybei, skelbia šalies spauda.

Kaukė sirenos, bet jas girdėjo ne visi – štai, ką būtina padaryti nedelsiant

Lapkričio 16 d. visoje šalyje gaudė sirenos, į mobiliuosius telefonus buvo siunčiamos trumposios žinutės – taip buvo tikrinama Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema. Iškart po to gyventojai ėmė masiškai skųstis, kad negirdėjo sirenų arba negavo žinučių. Socialiniai tinklai lūžta nuo gyventojų komentarų. Vieni skundžiasi sirenų visai negirdėję arba girdėję labai silpnai, kiti – negavę pranešimų į mobiliuosius telefonus.

Šokiruojantis vaizdas: nufilmavo, su kokiais pavojais kasdien susiduria ugniagesiai

Kasdien gyvybe rizikuojantys ugniagesiai yra verti didžiulės pagarbos. Koks pavojingas ir pilnas iššūkių yra šis darbas galima įsitikinti pažiūrėjus JAV, Virdžinijos valstijos gelbėtojų paviešintą dramatišką vaizdo įrašą. Lapkričio 7 d. du Ferfakso apygardos pareigūnai skubėjo į iškvietimą dėl sudegusių elektros laidų. Atvykę į nurodytą vietą ugniagesiai pastebėjo iš pastato rūkstančius dūmus, bet aktyvios liepsnos nebuvo.
2023-11-14

Liūdnos žinios Keto dietos mėgėjams: kuo greičiau jos atsisakykite

„Keto“ dieta yra žinoma dėl greito svorio mažinimo ir medžiagų apykaitos greitinimo. Visgi kaip ir bet kuri kita dieta, ji turi ne tik privalumų, bet ir trūkumų.
2023-10-21

Pamačius, ką daro valytoja Alytuje, širdis nusirito į kulnus: sureagavo ir darbo inspekcija

Savaitgalį viešojoje erdvėje išplatinta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės valytoja, stovinti ant antro aukšto išorinės skardinės palangės ir švarinanti langus be jokios įrangos ir apsaugos priemonių, neliko nepastebėta ir Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) specialistų. Kaip portalą Dzūkijosveidas.
2023-10-18

Pasakė, kuriomis valandomis kavos geriau negerti: įsidėmėkite

Gydytoja Poonam Desai įspėjo apie penkis gyvenimo būdo įpročius, kurie gali kelti rimtą pavojų jūsų sveikatai, įskaitant kavos gėrimą tam tikru paros metu. Nors manoma, kad kava yra labai naudinga sveikatai, pavyzdžiui, padeda išvengti antrojo tipo diabeto ir padeda numesti svorio, ekspertė įspėjo, kad ji gali kelti ir tam tikrą pavojų.
2023-09-20

Pamačiusi tokį vaizdelį kaunietė nustėro: įspėja saugotis visus

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja antradienį pasidalijo vaizdu iš Vytauto parko, kur, kaip teigia, pastebi nesaugiai įrengtą tiltelį – „iki nelaimės trūksta labai nedaug“. „Susirūpinimą kelia Kauno Vytauto parke esantis tiltelis. Parko remontas įvyko prieš kelerius metus, tačiau ne viskas buvo sutvarkyta pagal parko aplinkai keliamus naudojimo reikalavimus (ISO 21542:2011). Takeliais patinka važinėti vaikams, deja, tiltelis nėra saugus naudoti – neįrengti turėklai.
2023-09-13

1 populiarus Lietuvos pažintinis takas virto pavojingu: nesakykite, kad neįspėjo

Rugsėjo 1 dieną Kaune praūžusi audra nepraėjo be padarinių – praslinkusios liūtys ir škvalas suniokojo vieną gražiausių Kauno marių regioninio parko vietų, Jiesios pažintinį taką. Vykstantys pasižvalgyti ir pasivaikščioti įspėjami saugotis ir būti atsargiais. Kauno marių reginioninis parkas socialiniuose tinkluose pasidalino įspėjimu visiems, traukiantiems į Jiesios kraštovaizdžio draustinį.
2023-09-06

Bilotaitės ministerija gyventojams žada saugesnį rytojų: plės sirenų tinklą, mokyklose įves naują pamoką

Vyriausybės pasitarime pristatyta Vidaus reikalų ministerijos parengta Civilinės saugos stiprinimo koncepcija, kuri numato civilinės saugos plėtros kryptis iki 2030 metų.

Šis Kauno daugiabutis – lyg tiksinti bomba: jei žmonės neras sutarimo, mokės kur kas daugiau

Pačiame Kauno centre tiksi nelaimės bomba. Kol gyventojai niekaip nesusitaria tvarkyti byrančių balkonų, ir jie patys, ir praeiviai kasdien rizikuoja savo gyvybe. Kad išvengtų tragedijos daugiabučio administratorius jau net užtvėrė balkonus. Jei gyventojai nesusitars įmonė vis tiek imsis remonto, tik žmonėms tai kainuos gerokai brangiau.

Ši nuotrauka berniukui buvo paskutinė: įspėja visus

Arthuras Emanuelis Bitencourtas buvo nufotografuotas pozuojantis pakėlęs nykštį į viršų vietoje, kur vyko kasinėjimo darbai, tačiau vos po kelių akimirkų berniuko iš Brazilijos gyvybė pakibo ant plauko ir jis mirė. Tai – paskutinė septynerių metų berniuko, kuris mirė praėjus kelioms minutėms po to, kai buvo nufotografuotas. Jam įvyko sunki alerginė reakcija į statybines medžiagas kasykloje Brazilijoje.
2023-08-09

Paplūdimyje – poilsiautojų šokas: „Prireikė kelių sekundžių, kol supratau, kas tai“

Vasara dar nesibaigė ir daug žmonių dar laukia atostogų. Užsienio žiniasklaidoje gausu perspėjimų apie ryklių kruvinus išpuolius, kurie dažnai gyventojams baigiasi ir tragiškai. Prieš mėnesį ryklys užpuolė 23 metų poilsiautoją, plaukiantį vos už kelių metrų nuo Egipte plytinčio kuroto Hurgadoje. Vyro sužalojimai buvo tokie sunkūs, kad jis mirė per kelias sekundes, o po kelių valandų žiaurios atakos nufilmuota medžiaga pasklido socialiniuose tinkluose.

Pasivaikščiojimas Vilniuje baigėsi sulaužyta ranka: Angelė įspėja visus

Kelionė į autobusų stotelę Pavilnio gyventojai baigėsi nelaime – užkliuvusi už šaligatvyje išlindusio geležinio strypo moteris susilaužė ranką ir prasikirto smakrą. Pasak Pavilnyje gyvenančios Angelės Adomaitienės, tokių kaip ji rajone yra daugybė. Pavojingu šaligatviu ne tik yra nesaugu vaikščioti, tačiau nėra jokios galimybės nei važiuoti dviračiu, nei stumti vaiko vėžimėlį. „Šimašiaus šaligatviai su išlindusia armatūra Juodajame kelyje, Gurių gatvėje ir kt. Pavilnyje.
2023-07-26

Jokiu būdu neskinkite 1 augalo: gali baigtis liūdnai

Vasarai įpusėjus, Lietuvos gyventojai eina rinkti įvairių uogų, vaistažolių ir kitų augalų bei pradeda ruošti namines uogienes, arbatas arba prieskonių mišinius. Anot vaistininko Kęstučio Beržinio, naudingiausias „instrumentas“, kurį reikia pasiimti į vaistažolių žygį – žinios apie augalus. „Gintarinės vaistinės“ vaistininkas Kęstutis Beržinis teigia, kad svarbu susipažinti su ieškomo augalo savybėmis ir nesumaišyti jo su kitais, galbūt net nuodingais augalais.
2023-07-26

Paskelbė siaubą keliantį vaizdo įrašą iš Klaipėdos: sunku patikėti

Karštais vasaros orais besimėgaujantys lietuviai traukia į pajūrį, tad natūralu, kad darbo gerokai padaugėja ir gelbėtojams. Šie ne visada skuba traukti skęstančiųjų – kartais tenka sudrausminti poilsiautojus, nepaisančius jokių įspėjimų ir ženklų ir besielgiančius neatsakingai. Gelbėtojai pasidalino šiurpą keliančiu vaizdo įrašu iš Klaipėdos ir įspėjo, kad būtina rūpintis savo ir kitų saugumu.
83 2023-07-18

Šis augalas sukelia žaibišką alergiją: geriau nelieskite

Atėjusi vasara suteikia ne tik džiaugsmą bei malonumus, bet ir pavojus – daugelis iš mūsų skundžiasi mašalų sukandžiota oda, bičių įgėlimais. Ką jau kalbėti apie saulės ar kaitros smūgį, kuris gali kaip reikiant sujaukti vasaros planus. Kaip padėti sau, kad atostogos būtų sklandžios, tv3.lt „Sveikatos DNR“ laidoje kalbamės su „Affidea“ šeimos gydytoja Elena Šuke.
2023-07-09

Ant odos patepkite šio produkto: gydytoja patikina – rezultatas nustebins

Atėjusi vasara suteikia ne tik džiaugsmą bei malonumus, bet ir pavojus – daugelis iš mūsų skundžiasi mašalų sukandžiota oda, bičių įgėlimais. Ką jau kalbėti apie saulės ar kaitros smūgį, kuris gali kaip reikiant sujaukti vasaros planus. Kaip padėti sau, kad atostogos būtų sklandžios, tv3.lt „Sveikatos DNR“ laidoje kalbamės su „Affidea“ šeimos gydytoja Elena Šuke.
2023-07-08

Kauniečio dukra staiga ėmė mėlynuoti: to, kas vyko toliau, nepamirš niekada

Kaunietis Marius lemtingos popietės savo namuose nepamirš visą gyvenimą. Kol jis viename kambaryje dirbo, kitame jo dukra, 14-metė mergaitė, ėmė springti vandeniu ir vos nemirė. „Dar kelios akimirkos ir aš galėjau netekti savo dukros – viskas vyko beprotiškai greitai ir dažnai pagalvoju, kad tą akimirką galėjome jos netekti“, – dabar prisimena Marius ir su skaitytojais dalijasi tuo, kas įvyko lemtingą popietę jo šeimos namuose.
106 2023-07-03

Jonavos tvenkinyje – mirtini spąstai: valdžia ginasi, kad daro viską, ką gali

Jonavos Joninių tvenkinyje – mirtini spąstai poilsiautojams. Išgriovus sovietinį betoninį baseiną, jo liekanos liko po vandeniu. Vienas neatsargus šuolis ir žmogus gali susižaloti ar net užsimušti. Ir tik pilietiškiems žmonėms paviešinus grėsmę keliančius radinius, valdžia paragino rangovą viską išvalyti. Paniręs po vandeniu Jonavos Joninių tvenkinyje Aurimas nustėro.  „Buvau šokiruotas to, ką pamačiau, po vandeniu.

Parduotuvių lentynose – mirtinai pavojingas actas: medikai kreipiasi į lietuvius

Socialiniuose tinkluose išplito informacija, kad į prekybos centrų lentynas grįžo acto rūgštis (70 proc.), kuri yra pavojinga gyvybei. Acto rūgštis, kuri siekia bent 70 procentų stiprumo, yra parduodama kaip maisto prekė plastikiniame buteliuke ir gali būti lengvai supainiota su kitokiu gėrimu. Korozinė medžiaga  Vis tik tokia rūgštis – griežtai draudžiama vartoti, nes net paragautas lašas gali baigtis skausminga mirtimi arba vidaus organų pažeidimais.
2023-06-22

Vairuotojus įspėja dėl to, ką vežasi automobiliuose: liūdnai gali baigtis ne tik jums

Prasidedant vasaros sezonui vis daugiau žmonių daiktų prikrautais lengvaisiais automobiliais traukia prie jūros, ežerų, stovyklaviečių ar kitų poilsio vietų. Pažymėtina, kad prastai arba visai nepritvirtintas daiktas bagažinėje ar salone eismo įvykio metu gali ne tik sulūžti, bet ir sužeisti.
2023-06-17

VATESI stebi situaciją dėl Zaporižios elektrinės, tvirtina, kad Lietuvai nėra pavojaus

Valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI) po Kachovkos hidroelektrinės užtvankos susprogdinimo Ukrainoje teigia stebinti situaciją ir dėl Zaporižios atominės elektrinės, tačiau tvirtina, kad nei šiam objektui, nei Lietuvai pavojaus nėra. Ukraina antradienį apkaltino Rusijos pajėgas susprogdinus minėtą užtvanką Dnipro upėje.

Vilniečiai nebegali tylėti: bijo išeiti net į gatvę

Naujininkų mikrorajone – neramios dienos. Vilniečiai sako, kad dienomis net baisu išeiti į gatvę, mat daugelyje vietų galima susitikti nuo narkotikų apsvaigusius jaunus vyrus. Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Naujininkų gyventoja Ugnė, pastaruoju metu situacija gerokai suprastėjusi. Savo ruožtu Vilniaus pareigūnai sako, kad pranešimų daugiau nei įprasta nėra fiksuojama.
2023-06-02

Klaipėdoje namuose apdegus vaikui – svarbi žinia: pasakė, kas laukia šeimos

Į Klaipėdos ligoninę dėl kūno nudegimo pirmadienį atvežtas vaikas, pranešė Policijos departamentas. Pasak pranešimo, 2013 metais gimęs berniukas į ligoninę pristatytas 18 val. 37 min. iš namų Žemynos gatvėje. Vaikas nukentėjo namo kieme apsipylęs degiu skysčiu. Patyrė trauminį šoką Kaip TV3 žinias informavo Klaipėdos greitosios pagalbos stoties vadovė Nijolė Dambrauskienė, vaikas atvežts trauminio šoko būklės. Šiuo metu būklė yra vidutinio sunkumo, stabili.
2023-05-24

Seimo komisija aptars nepilnamečių rūkymo keliamas problemas, pavojus

Seimo Priklausomybių prevencijos komisija trečiadienį vyksiančio posėdžio metu aptars nepilnamečių rūkymo keliamas problemas bei pavojus. Pasak komisijos, posėdis yra rengiamas ieškant sprendimo būdų dėl „viešojoje erdvėje paplitusios ir nerimą keliančios informacijos apie nepilnamečių rūkymą, paplitusį elektroninių cigarečių rūkymą Lietuvos mokyklose ir su tuo susijusiomis pasekmėmis“. Posėdyje turėtų dalyvauti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės bei Policijos departamentų, Nacionalinės ...
Aktualijos 2023-05-24

Ar sugebėsite pastebėti, kuris žmogus skęsta? Šis testas pravers ateičiai

Baseine, pilname plaukikų, žaidžiančių vaikų ir kitų, besipliuškenančių ant pripučiamų ratų slypi vienas pavojus, kurį apmokyti gelbėtojai greitai pastebi. Judrus baseinas gali apsunkinti gebėjimą ką nors išskirti iš minios, tačiau gelbėtojams, kurie ieško tų, kuriems gresia pavojus, akylas pastabumas yra ypatingai svarbus, rašo mirror.co.uk. Kažkur šiame vaizdo įraše tyko didžiulis pavojus.
2023-04-14

Naujausia apklausa: dalis rusų jau mato pagrindą pulti Lenkiją ir Baltijos šalis – sureagavo ir Anušauskas

Skelbiama, kad trečdalis Rusijos piliečių jau dabar vienareikšmiškai arba greičiau pateisintų „specialiąją karinę operaciją“ prieš Baltijos šalis, panašus skaičius rusų pateisintų ir „specialiąją karinę operaciją“ prieš Lietuvą ir Lenkiją, norint užimti Suvalkų koridorių.  Tokius gluminančius skaičius rodo Rusijos Konfliktų tyrimų ir analizės instituto (IKAR) atlikta apklausa, skelbia Delfi.lt.

Pasakė, ar galima valgyti kiaušinius įskilusiu lukštu: kiti to nežino

Prieš perkant kiaušinius, visuomet rekomenduojama atsidaryti pakuotę ir juos apžiūrėti – ar nėra skilimų, išvaizdai nebūdingų požymių. Tačiau pasitaiko tokių atvejų, kuomet kiaušinius parsinešus namo, keli iš jų būna įskilę. Ar saugu tokius kiaušinius vartoti?  Žalio kiaušinio turinys – labai gera terpė mikroorganizmų dauginimuisi, todėl jeigu yra pažeidžiamas kiaušinio lukštas bei polukštinė plėvelė, mikrobai gali patekti į kiaušinių vidų.
2023-03-29

JAV įstatymų leidėjai pradėjo „TikTok“ vadovo apklausą dėl ryšių su Kinija

JAV įstatymų leidėjai ketvirtadienį pradėjo „TikTok“ generalinio direktoriaus Shou Zi Chew apklausą dėl galimų bendrovės ryšių su Pekino vyriausybe ir pavojaus jaunimui. Šiai itin populiariai vaizdo įrašų dalijimosi programėlei gresia draudimas veikti Jungtinių Valstijų rinkoje.  „TikTok“ ne kartą pasuko link griežtesnės kontrolės, stebėjimo ir manipuliavimo.
2023-03-23

Šeškinės gyventojai gyvena baimėje: įspėja dėl pavojaus

Vis dažniau viešojoje erdvėje kalbama apie neramias dienas Šeškinės mikrorajone. Neseniai moteris pasakojo, kad prie vienos mokyklos buvo galimai užpultas jos vaikas, o dabar skaitytoja pasakoja, kad nesaugu tampa ir laiptinėse.  Moteris užfiksavo, kaip nepažįstamas žmogus, vaikščiodamas laiptinėse, tikrina duris ir bando jas atidaryti. Vis tik sostinės pareigūnai tikina, kad padažnėjusių atvejų – nefiksuojama.
92 2023-03-17

Landsbergis: žvalgybinių duomenų dėl galimo Rusijos puolimo nėra, bet pavojus – realus

Žvalgybinių duomenų dėl galimo Rusijos puolimo nėra, bet pavojus yra realus, nes situacija gali pasikeisti, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Taip ministras komentavo prezidento Gitano Nausėdos vyriausiojo patarėjo nacionalinio saugumo klausimais Kęstučio Budrio pasisakymą, kad Rusijos karinė samdinių bendrovė „Wagner“ gali bandyti testuoti Vakarų gynybos mechanizmus, įsiverždama į Baltijos šalis.

Siaubinga situacija Kėdainiuose: skęsta sodai – gyventojai skambina pavojaus varpais

Neeilinė situacija susidarė Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Justinavos kaime – čia skęsta sodai. Gyventojai ir sodininkai skambina pavojaus varpais, mat užlieti nameliai, daržai, keliai. Tuo metu sodininkų bendrijų atstovai pasigenda valdžios dėmesio. Trimituoja gyventojai Netekę kantrybės skęstančius sodus telefone esančia vaizdo kamera nufotografavo ir paviešino sodininkai Aldona ir Vytautas Rimeikiai.

Artėja svarbi data: jos bijo ir lietuviai, bet negali paaiškinti kodėl

Artėja metai, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą. Ši data svarbi ne tik ukrainiečiams, bet ir, tikėtina, Rusijai, nors dėl visai kitų priežasčių. Putinas mėgsta datas ir simbolius, todėl ukrainiečiai mano, kad „metinių“ proga šalies gali laukti nauja didelė ataka. Visgi atakos ir ne tik Ukrainoje bijo ir lietuviai. Socialinėse medijose sklinda sąmokslo teorijos apie tai, kad vasario pabaigoje Putinas gali atsisukti ir prieš Lietuvą.
Aktualijos 2023-01-22
Į viršų