Nuo kitų metų pradžios, kaip ir įprastai P. Amerikos žemyne startuos „Dakaro“ ralis. Kol transporto priemonės dar ruošiamos šioms lenktynėms, pažvelkime kokie sunkvežimiai šiemet riedės P. Amerikos keliais ar vietomis, kur galvojama, kad yra kelias.

Iš viso prie starto linijos turėtų stoti 74 transporto priemonės. Šiais metais ypatingai gausus vokiškų sunkvežimių desantas. Lenktynes pradės 19 „MAN“ ir 14 „Mercedes“ sunkvežimių. Toliau rikiuosi gilias „Dakaro“ tradicijas turintys „DAF“, kurių bus 9. „Ginaf“ modelių bus 7. „Kamaz“ ir „Iveco“ ralį šturmuos turėdami po 5 transporto priemones. Toliau rikiuojasi mažesnieji gamintojai dalyvaujantys „Dakare“ jau ne pirmus metus: „Tatra“ – 4, „Renault“ ir „Liaz“ po 3, „Hino“ ir „Maz“ po 2 ir vienas ekipažas važiuos savos gamybos sunkvežimiu, kuriam pavadinimo dar nedavė.

Primename, kad praėjusiais metais greičiausias buvo olando Gerardo De Rooy ekipažas su „Iveco“. Šiais metais jis gins nugalėtojo titulą. Iš 74 varžybas pradėjusių sunkvežimių pernai finišavo 60.

Vytautas Kleinauskas  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų