man

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „man“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „man“.

Tęsia elektrifikacijos plėtrą: Klaipėdoje keleivius vežios 13 naujų kiniškų elektrinių autobusų

Klaipėdos autobusų parką netrukus papildys 13 naujų, elektra varomų autobusų. Jie prisijungs prie šiandien naudojamų, dviejų lietuviškų „Dancer“ elektrinių autobusų, kurie Klaipėdos gyventojus vežioja nuo pat 2020-ųjų.  Šį kartą skelbtą konkursą elektriniams autobusams įsigyti laimėjo UAB „Busnex“ Lietuvoje atstovaujamo prekinio ženklo „YES EU“ ir koncerno „CRRC Electric Vehicle Co.
2023-12-13

Kaune pristatytas pirmasis iš 64 naujų hibridinių autobusų

Nuo rugpjūčio 1-osios Kauno viešajame transporte aktyvuojami STOP mygtukai. Tačiau pokyčius pasitinkantys keleiviai jau greitai sulauks dar daugiau patogumų – planuojama, kad iki metų pabaigos į miesto gatves išriedės 64 naujutėlaičiai hibridiniai „MAN Lions‘s City“ autobusai. Sulaukė pripažinimo „Kartu su augančiu Kaunu didėja ir viešojo transporto keleivių srautai. Tai suprasdami stengiamės ir toliau užtikrinti kuo patogesnes ir greitesnes keliones miesto autobusais bei troleibusais.
2023-07-28

Transporto specialistai gliaudė keblų klausimą – kaip įmonėms prisivilioti daugiau vairuotojų

Turbūt daugybė žmonių, paklausti apie savo darbo vietą, atsakytų, jog ji galėtų būti dar patogesnė ar labiau skatinanti produktyvumą. O didžiuma darbdavių pripažintų, kad, norint prisivilioti gerų darbuotojų, šiandien neužtenka pasiūlyti vien dosnaus atlygio, – dar būtina pasirūpinti kokybiška, komfortiška darbo aplinka. Apie tai buvo kalbama ir neseniai praūžusiuose „DKV LIVE Metų sunkvežimio 2023“ rinkimuose.
2023-07-13

Baigėsi geriausių sunkiasvorių paieška: paskelbti konkurso „DKV LIVE Metų sunkvežimis“ nugalėtojai

Iškilmingame apdovanojimų vakare paskelbta, kurie naujausi Lietuvos rinkoje debiutavę sunkvežimiai galės vadintis geriausiais. Po kelias savaites trukusių bandymų ir patikrų, buvo išdalyti konkurso „DKV LIVE Metų sunkvežimis 2023“ apdovanojimai. Šiemet įvykęs konkursas – jau antrasis Lietuvos istorijoje. Pirmi konkurso finalininkai paskelbti prieš dvejus metus, mat Lietuvos žurnalistų autoklubo (LŽA) organizuojamas konkursas „DKV LIVE Metų sunkvežimis“ rengiamas kas dvejus metus.
2023-06-03

Modernėjantys sunkvežimiai kelia galvosūkių akumuliatorių gamintojams: tenka priminti net tinkamą priežiūrą

Tam, kad automobilis tinkamai funkcionuotų, ypač svarbus nepertraukiamas ir kokybiškas energijos tiekimas. Nors lengvuosiuose automobiliuose esantis akumuliatorius skirtas būtent transporto priemonės funkcijoms, kalbant apie sunkvežimius, situacija kiek kitokia. Todėl, sako konkurso „DKV LIVE Metų sunkvežimis 2023“ ekspertai, ypač svarbu pasirūpinti, kad akumuliatorius tinkamai tarnautų ne tik važiuojant, bet ir sustojus.
2023-05-24

„Lietuvos metų sunkvežimio“ konkurse – įspūdingas kiekis rekordų

Sunkvežimių traukos lenktynės, išbandymai galiūnams ir netgi pirmasis bandymas elektriniu sunkvežimiu nuvažiuoti kiek įmanoma toliau – taip atrodo įsibėgėjęs „DKV LIVE Metų sunkvežimio 2023“ konkursas. „Nemuno žiedo“ trasoje septynių į geriausio sunkvežimio vardą pretenduojančių sunkiasvorių bandymus surengę konkurso organizatoriai pažėrė gausybę įspūdingų rekordų. Pagerino ankstesnį rekordą Pirmasis rekordinį konkursą pradėjo galiūnas, daugelio čempionatų prizininkas Vidas Blekaitis.
2023-05-22

Vilniuje startavo „DKV LIVE Metų sunkvežimis 2023“

Prieš porą metų pirmąsyk surengę geriausio sunkvežimio paiešką Lietuvoje, šiemet konkurso „DKV LIVE Metų sunkvežimis“ organizatoriai sugrįžo su gausesniu, įdomesniu ir įvairesniu konkursu. Antradienį netoli Vilniaus buvo duotas startas geriausių sunkiasvorių paieškoms. „Prieš porą metų pabandėm, padarėm, o dabar matome, kad šis renginys išaugo į kitokios kokybės konkursą.
2023-05-17

Muitininkai sulaikė 56 tūkst. eurų kontrabandą – pinigus vairuotojas slėpė po keptuve

Tverečiaus kelio posto muitininkai praėjusią savaitę sulaikė vyrą, slapta gabenusį daugiau nei 56 tūkst. eurų, kurių nedeklaravo. Kaip rašoma antradienį muitinės išplatintame pranešime, krovininis vilkikas „Man“, vairuojamas Baltarusijos piliečio, į Lietuvą įvažiavo praėjusio trečiadienio pavakarę. Vairuotojas teigė važiuojantis tuščiomis, tačiau muitinės pareigūnams patikrinus vilkiko kabiną, rasta 56 tūkst. 705 eurai grynųjų pinigų kontrabanda.
Kriminalai 2023-05-16

Apgalvotas kiekvienas kilometras: pasidalino, kaip taupo vežėjai, kai viskas brangsta

Veikiausiai sunku būtų rasti žmogų, kuris nenorėtų sutaupyti ar bent jau nepermokėti už prekes ir paslaugas. Ne išimtis yra ir vežėjai: įmonės stengiasi, kad jų patiriami kaštai augtų kuo mažiau. Tačiau, kaip sutaupyti, kai viskas aplink brangsta? Nepaisant to, kad pervežimai  skirstomi į vietinius, tarpmiestinius ir tarptautinius, specialistai atkreipia dėmesį, kad norint sutaupyti, viena taisyklė galioja visoms logistikos paslaugas teikiančioms bendrovėms.
2023-04-25

„Adampolis“ tapo MAN atstovu ir importuotoju Suomijoje

„Adampolis Group” oficialus MAN Truck and Bus SE atstovas Lietuvoje, parduodantis, nuomojantis ir aptarnaujantis komercinį transportą bei spec. techniką plečia savo verslų geografines ribas. Grupės įmonė UAB „Adampolis Holding” iš „K-Auto” įsigijo MAN Truck & Bus Finland verslą ir tampa oficialiu MAN atstovu ir importeriu Suomijoje. Šis sandoris – pirmasis svarbus „Adampolis” grupės strateginės plėtros į užsienio rinkas žingsnis.
2023-04-03
REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos metų sunkvežimis“ konkurse – 7 pretendentai į titulą

Antrą kartą Lietuvoje organizuojamame „DKV LIVE Metų sunkvežimio“ konkurse dėl geriausiojo vardo varžysis net septyni visiškai nauji sunkiasvoriai. Renginio organizatoriai neslepia: šie metai kaip niekad neįprasti, mat pirmą kartą jame tarp įprastų vidaus degimo variklius turinčių modelių yra ir keli visiškai elektriniai. „DKV LIVE Metų sunkvežimio“ konkursas organizuojamas kas dvejus metus – tokį tempą diktuoja rinka.
2023-03-16

Į „Lietuvos metų sunkvežimio“ titulą nusitaikė septyni pretendentai

Antrą kartą Lietuvoje organizuojamame „DKV LIVE Metų sunkvežimio“ konkurse dėl geriausiojo vardo varžysis net septyni visiškai nauji sunkiasvoriai. Renginio organizatoriai neslepia: šie metai kaip niekad neįprasti, mat pirmą kartą jame tarp įprastų vidaus degimo variklius turinčių modelių yra ir keli visiškai elektriniai. „DKV LIVE Metų sunkvežimio“ konkursas organizuojamas kas dvejus metus – tokį tempą diktuoja rinka.
2023-03-16

Sutrikus vairuotojo sveikatai Kėdainiuose nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis

Pirmadienio rytas Kėdainiuose buvo paženklintas eismo įvykiu, kuris, pirminiais duomenimis, įvyko sutrikus transporto priemonės vairuotojo sveikatai. Sunkiasvoris sunkvežimis nuvažiavo į pakelės griovį. Vairuotojui į pagalbą skubėjo medikai ir policija. Bendrasis pagalbos centras apie 07 val. 20 min. sulaukė pranešimo, kad Kėdainiuose, Pramonės gatvėje, sunkiasvorė transporto priemonė nuvažiavo nuo kelio.
Kriminalai 2023-02-22

Kauno viešasis transportas tęsia atsinaujinimą: perkami dar 64 nauji autobusai

Autobusų ir troleibusų keleiviai Kaune jau kelerius metus naudojasi naujausiu viešuoju transportu Lietuvoje. Jo vidutinis amžius lenkia net Europos Sąjungos šalių vidurkį. Netrukus miesto autobusų gretos dar gerokai atjaunės. Praėjusiais metais užbaigusi vieną didžiausių projektų viešojo transporto istorijoje, bendrovė „Kauno autobusai“ toliau modernizuoja technikos parką – kitąmet į miesto gatves išriedės dar 64 nauji „MAN Lions‘s City“ hibridiniai autobusai.
2022-10-31

Auganti paklausa skatina atsigręžti į ekologišką dyzeliną

Kol gamintojai ieško būdų, kaip atpiginti elektrinės pavaros technologiją sunkiajam transportui, rinkos dalyviai žvalgosi į jau dabar pasiekiamus sprendimus. Vienu tokių įvardijamas iš hidrinto augalinio aliejaus (angl. Hydrotreated Vegetable Oil, HVO) gaminamas biodyzelinas – ekologiški degalai iš atsinaujinančių žaliavų. Šiandien tai viena „žaliausių“ degalų alternatyvų dyzeliniams automobiliams.
2022-09-14

Nauji taršos reikalavimai: kas išstums dyzeliną?

Transportas yra viena svarbiausių gyvybės linijų net ir pandemijos ribojamame pasaulyje, o šio segmento verslas sukuria reikšmingą bendrojo vidaus produkto vertę. Kartu tai yra ir vienas problemiškiausių sektorių, kai kalbama apie taršą – vien Europoje transportui priskiriama ketvirtadalis šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų.
2021-07-07

Lietuvoje pristatytas 550 km vienu įkrovimu įveikiantis elektrinis MAN autobusas

Vilniaus „Adampolis“ auto centre vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas 100 proc. elektrinis MAN Lion‘s City E 12 autobusas. Paskutinių atliktų testų rezultatai stulbinami - 24 valandos nepertraukiamo naudojimo, jokio tarpinio įkrovimo ir 550,8 kilometrų nuvažiuojamas atstumas – įspūdingi, realiomis sąlygomis gegužės 18 d. Miunchene atlikti MAN elektrinio autobuso bandymo rezultatai. Man Lion‘s City E autobusas nuo šių metų jau yra gaminamas serijinėje gamyboje.
2021-07-01

Paaiškino, kaip kroviniai bus vežami ateityje: ar elektra yra vienintelė išeitis?

Drastiškai griežtėjantys aplinkosauginiai reikalavimai – jau iki 2025-ųjų CO2 emisijas sumažinti 15 proc., o šio tikslo nepasiekę bus užversti papildomais mokesčiais – jau keletą pastarųjų metų yra bene didžiausias sunkiojo transporto gamintojų galvos skausmas.
2021-05-06

„Altas Auto“ ir „Elinta Motors“ pristatė Lietuvoje sukurtus elektrinius autobusus

Autobusų gamintojas „Altas Auto“ ir elektros pavarų gamintojas „Elinta Motors“ pristatė pirmuosius elektrinius autobusus. Šie lietuvių sukurti autobusai yra vieni pirmųjų, serijiniu būdu pagaminti, tokio tipo modeliai Europoje.
2021-05-04

Kaunas perka 100 hibridinių autobusų

Kauno viešojo transporto vežėjas UAB „Kauno autobusai“ tęsia ambicingus planus atnaujinti viešojo transporto parką, paverčiant jį ne tik visiškai žemagrindžiu, bet ir ekologišku. Įsigijus 100 naujų hibridinių autobusų „MAN“ daugiau nei pusė autobusais teikiamų paslaugų bus teikiamos naujomis transporto priemonėmis. Lapkričio 22 d. Kauno miestui istorinė – šiandien pasirašyta 24 mln. eurų (be PVM) sutartis dėl 100 hibridinių autobusų pirkimo.
2019-11-23

„Busworld Europe“ parodoje Lietuvos gamintojo „Altas Auto“ autobuso premjera

Lietuvos autobusų gamintojas „Altas Auto“ Briuselyje vykstančioje didžiausioje pasaulyje keleivinio transporto parodoje „Busworld Europe“, „MAN“ stende pristatė kartu su koncernu vystytą autobusą „MAN TGE Cityline“. Tai 18 vietų žemagrindis autobusas, skirtas miesto bei priemiesčių maršrutams, pritaikytas taip pat ir neįgaliųjų transportavimui. „MAN TGE Cityline“ varomas 2 litrų darbinio tūrio dyzelinio variklio, kurio galia yra 130 kW.
2019-10-24

Milijoninės vertės krovinys: lenko vilkike rasta 400 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelių

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė Lenkijos piliečio vairuotą vilkiką, kuriuo iš Lietuvos gabenta beveik 400 tūkstančių pakelių kontrabandinių cigarečių. Daugiau nei milijono eurų vertės nelegalių rūkalų krovinys maskuotas oro filtravimo elementais.
Kriminalai 2019-09-12

Nesėkminga kelionė autobusu Klaipėdoje – keleivis atsidūrė ligoninėje

Autobuse Klaipėdoje trečiadienį nukrito ir susižalojo keleivis, pranešė uostamiesčio policija. Tiltų gatvėje maršrutiniame autobuse „Man“ nugriuvo 1953 metais gimęs vyras, jam nustatytas blauzdikaulio lūžis. Jis gydomas traumatologijos skyriuje.

Kaune susidūrė automobilis ir tralas – vienas žmogus ligoninėje

Kaune trečiadienio popietę susidūrė du automobiliai, vienas žmogus išvežtas į ligoninę, BNS sakė Kauno policijos budėtojai. 15.40 val. gautas pranešimas, Linkuvos ir Stulginskio gatvių sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis „VW Passat“ ir tralas „MAN“. Lengvojo automobilio vairuotojas išvežtas į ligoninę.
Kriminalai 2019-07-17

Masinė avarija Vilnius-Kaunas: du žmonės ligoninėje

Trečiadienio rytą kelyje A1 ties Kaunu Vilniaus kryptimi susidūrė trys automobiliai. Dėl įvykio buvo uždarytas eismas šia kryptimi, tačiau šiuo metu jis jau vyksta viena eismo juosta, apie 11 val. informavo Kauno apskrities policija. Pranešta, jog avarija įvyko ties išsukimu į kelią iš Ateities plento. Pirminiais duomenimis, susidūrė „Smart“ automobilis, 1985 metais gimusio vyro vairuojamas „Audi A6“ ir 1953 metais gimusio vyro vairuotas sunkvežimis MAN.
Kriminalai 2019-07-10

Moters pagalbos prašymas – padėkite surasti sunkvežimio avarijos kaltininką

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta moters pagalbos prašymas. Moteris teigia, kad skaudi avarija, kurioje sužeistas jos pusbrolis, nutiko dėl neatsakingo vairotojo manevro.  „06/21 dieną nutiko tai, ką matote vaizdo įraše. Ieškomas automobilis, pažeidęs KET. Būsime dėkingi už pagalbą. Esu mačiusi, kad FB padaro stebuklą ir randa kaltus. Gal taip nutiks ir dabar. Avarijos metu nukentėjo mano 13-metis pusbrolis važiavęs sunkiasvoriame automobilyje.

Avarija Kaune: susidūrė 2 vilkikai ir lengvasis automobilis

Pirmadienio rytą Kaune, Biruliškių g. įvyko avarija. Jos metu susidūrė du vilkikai ir lengvasis automobilis. Eismas apsunkintas. Apie 10.15 val., Kaune, Viruliškių g. dėl slidžios kelio dangos automobilių nesuvaldė „DAF“, „MAN“ ir „Reno“ vairuotojai. Lengvojo automobilio vairuotojas, apie 60 metų amžiaus vyriškis nenukentėjo. Medikų pagalbos prireikė vilkikų vairuotojams. Sužalojimai nėra sunkūs, tačiau apžiūrai vyrai išvežti į ligoninę.
Kriminalai 2018-12-03

Po tragiškos avarijos teisiamųjų suole – jaunas palangiškis

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelį visuomenės atgarsį sukėlusios avarijos. Į teisiamųjų suolą sės 21 metų palangiškis, Estijoje vogtu automobiliu sprukdamas nuo policijos pareigūnų sukėlęs eismo įvykį, per kurį buvo sunkiai sužaloti trys žmonės. Avarija Panevėžio aplinkkelyje įvyko šiemet, vasario 5-osios rytą. Prieš tai policijos pareigūnai kelyje Panevėžys-Pasvalys-Ryga stabdė automobilį BMW 730, tačiau vairuotojas tik padidino greitį ir stengėsi pabėgti.
Kriminalai 2018-10-26

Utenos rajone per avariją sužalotas mažametis

Pirmadienį Utena–Vilnius kelyje per avariją nukentėjo penkiametis. Kelių policijos duomenimis, nelaimė Utenos rajone įvyko apie 10 val., kai 39 metų moteris nesuvaldė automobilio „Opel Vectra“ ir įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, kur automobilis nevaldomas trenkėsi į priekyje važiavusio krovininio automobilio „MAN“ puspriekabės galinę dalį.
Kriminalai 2018-09-25

Kauno keliuose susidarė kilometrinės spūstys: maršrutas nepravažiuojamas

Kaune dėl įvykusių avarijų susidarė kelių spūstys. Internete žmonės dalijasi nuotraukomis ir komentarais, kad kamštis tęsiasi apie 10 km. Taip pat ragina rinktis kelią ne autostrada. policija praneša, kad apie 9.43 val. gautas pranešimas, jog Kaune, kelyje A1 kryptimi Kaunas - Klaipėda, susidūrė dvi transporto priemonės: vyro (gim. 1990 m.) vairuojamas automobilis "VW Transporter" ir vyro (gim.
Kriminalai 2018-08-14

Molėtų rajone žuvo vyras – aiškėja skaudžios detalės

Antradienio rytą Molėtų rajone per avariją žuvo žmogus. Policijos departamento duomenimis, nelaimė apie 9 valandą įvyko kelyje Molėtai – Pabradė. Automobilis „Mercedes Benz Actros 1832“, kurį vairavo 1988 metais gimęs vyras, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „MAN 8.113“, vairuojamu 1973 metais gimusio vyro. Eismo įvykio metu „MAN“ vairuotojas žuvo.

Kauno pareigūnų akiratyje – šimtai įkliuvusių vairuotojų

Praėjusią savaitę Kauno apskrityje užfiksuota beveik 500 greičio viršijimo atvejų. Kovo 5-11 dienomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę. Pareigūnai iš viso užfiksavo 494 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus: 414 vairuotojų viršijo greitį nuo 20 iki 30 km/val., 63 – nuo 30 iki 40 km/val., 14 – nuo 40 iki 50 km/val., 3 – daugiau nei 50 km/val.
Kriminalai 2018-03-12

Norite išsiskirti? Vilnietės sukūrė unikalią idėją jūsų avalynei

Apie tai, kad mada iš tendencijų diktatorės virsta asmeninio stiliaus išraiškos dalimi, kalbama jau kuris laikas: nuo didžiųjų dizainerių iki plačiosioms masės skirtų prekės ženklų mados kūrėjai stengiasi neatsilikti nuo srovės „sukurta asmeniškai man“. Ir tai yra absoliučiai priešinga ilgus metus vyravusiai srovei „sukurta visiems“. „Mano“, „man“, „apie mane“ – raktiniai žodžiai, kuriais pasiremia garsiausi pasaulio mados namai, leisdami klientams patiems išsirinkti viską – nuo spalvų, detalių,...
2017-06-29

Namas ant ratų už 720 000 eurų

Ar turėdami galimybę, iškeistumėte savo butą, automobilį ir kitą turtą į štai šį namelį ant ratų? Austrijoje įsikūrusi kompanija „Action Mobil“ tikisi, jog būtent taip padarysite.  „Action Mobil“ pristatydama savo naujausią kūrinį neslepia, jog orientuojasi į tuos, kuriems normalus gyvenimas nepatinka.
2017-03-16

2016 m. sunkvežimių pardavimai – palankiai nepalankūs metai

Metų pradžioje paskelbti komercinio transporto pardavimo rezultatai. Stipriai padidėję naujų sunkvežimių, kurių bendroji masė didesnė nei 12 t., pardavimai kuria įspūdį, kad kelių transportas pakilime. Vis tik ekspertai siūlo neskubėti pragmatiškai vertinti pasirodžiusių pardavimų skaičių, o atidžiai įvertinti šių pirkimų priežastis bei pasiektus galutinius rezultatus. Parko plėtra – „ant popieriaus“ 70 proc.
2017-03-01

Paviešino didžiausio sulaikymo vaizdus: pareigūnų rentgenas parodė tai, ko niekas nesitikėjo

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos kriminalistai sulaikė vilkiką, gabenusį daugiau kaip 300 kilogramų hašišo. Kaip pirmadienį pranešė Šiaulių apskrities policija, tai didžiausia šiemet Lietuvoje sulaikyta hašišo kontrabanda, krovinio vertė gali siekti iki 3 mln. eurų. Vienai tarptautiniais pervežimais užsiimančiai Šiaulių įmonei priklausantis vilkikas „Man“ praėjusią savaitę buvo sustabdytas Kalvarijos pasienio poste, juo buvo vežama tuščia plastikinė tara.

Kariuomenė masiškai perka karinę techniką: kiek kainuos naujas pirkinys?

Kariuomenė atnaujina sunkvežimių parką - perka 340 vokiškų penkių tonų taktinės paskirties sunkvežimių, BNS antradienį pranešė Krašto apsaugos ministerija. Sunkvežimių „UNIMOG“ įsigijimui iš Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ planuojama išleisti apie 60 mln. eurų. Šie sunkvežimiai pakeis senąsias Lietuvoje naudojamas „UNIMOG“ mašinas, kurias irgi gamino „Daimler AG“. Sutartis dėl įsigijimo pasirašyta pernai.

„Hill Climb“ monstrai : 1400 arklio galių ir 5800 Nm jėgainę turintis vilkikas

„Hill Climb“ monstrų rubrikoje įprastai tenka matyti lengvuosius automobilius, kurie buvo apsilankę automanų dirbtuvėse. Kardinaliai pasikeitę ir mažai ką bendro su Jūsų daugiabučio stovėjimo aikštelėje stovinčiu turintys bolidai yra skirti tam, jog tam tikrą ruožą įveiktų kuo greičiau. Tačiau kai tokia pati užduotis patikima vilkikui, iš visų kampų pradeda lysti skeptikai, teigiantys, jog investuoti į tokį projektą nėra prasmės.
2015-07-22

Tarp šiukšlių maišų ir pagalvių – du didžiuliai nelegalių latviškų cigarečių kroviniai

Muitinės pareigūnai stiprindami iš Latvijos į Lietuvą gabenamų krovinių kontrolę pastarosiomis dienomis Lietuvoje sulaikė dvi didžiules cigarečių „Metro“ kontrabandos siuntas, iš viso 356 tūkst. pakelių, kurių vertė – 820 tūkst. eurų. Vieną ketinta išplukdyti į Švediją, antroji krovininiu vilkiku vežta į Belgiją. Muitinės kriminalistai tai sieja su galimu nelegalaus tabako gaminių fabriko veikimu kaimyninės valstybės teritorijoje.
Kriminalai 2015-03-12

Po prekių „mišraine“ – pusės milijono litų vertės cigarečių kontrabanda

Muitinės pareigūnai savaitgalį Medininkų kelio poste sulaikė krovininį vilkiką, kuriame aptiko apie 60 tūkst. pakelių baltarusiškų kontrabandinių cigarečių. Nelegalūs rūkalai slėpti tarp įvairių tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį gabentų prekių – virtuvės įrangos, dujų balionų, stiklo gaminių.
Kriminalai 2014-11-18

Dykumų maratono ąsas šiemet sės už naujo vilkiko vairo

„Loprais“ komanda Dakaro ralyje šiemet dalyvaus ne su „Tatra Queen 69“, o su Olandijoje įsikūrusios kompanijos „VEKA“ paruoštu „MAN“ markės sunkvežimiu. Alešas Lopraisas, Čekijoje gimęs ir užaugęs lenktynininkas, daugelį metų atstovavo „Tatra“ sunkvežimių markės vardą, tačiau kitų metų pradžioje įvyksiančiame maratone turės dalyvauti su visiškai nauja technika. Pasak „Loprais“ komandos atstovų, čekiškas „Tatra Queen 69“ neatitinka Dakaro ralio techninių reikalavimų.
2014-10-25

Vilkikas - neįprastas kilimo į kalną varžybų dalyvis

Įprastai, kilimo į kalną varžybose galime pamatyti gausiai patobulintus automobilius ar net lenktynėms paruoštas raketas, tačiau vargu ar vilkikas yra tinkamas ginklas šiose varžybose. Tačiau atrodo, kad Šveicarijoje vykstančiose kilimo į kalną varžybose galima pamatyti įvairiausios technikos.
2014-08-12

Cigarečių kontrabandą paslėpė po alumi

Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl cigarečių kontrabandos, birželio 26-ąją sulaikytos Raigardo kelio poste. 348 tūkst. Lt vertės nelegalūs baltarusiški rūkalai slėpti krovininio vilkiko grindyse, po oficialiai deklaruotu alaus kroviniu. Apie 21 val. vakaro į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos krovininiu vilkiku „MAN“ atvažiavęs Lietuvos pilietis R. A. muitininkams deklaravo gabenantis apie 20 tūkst. litrų alaus krovinį.
Kriminalai 2014-06-30

„MAN“ gamyklinei komplektacijai pasirinko „Continental“ padangas

„Continental“ yra vienas pagrindinių originalios „MAN Truck & Bus AG“ įrangos tiekėjų, o „Continental“ trečios kartos sunkvežimių ir autobusų padangos pasirinktos kaip originali gamyklinė komplektacija.
2014-05-05

„Gymkhana“ su sunkiasvoriu: misija įmanoma

Ar teko girdėti apie „MAN TGS 18.1100“? Tai sunvežimių žiedinių lenktynių čempionatui paruoštas monstras. 1100 a.g., sunkiai įsivaizduojamas 5000 Nm sukimo momentas. Iki 100 kilometrų per valandą greičio toks monstras įsibėgėja per nepilnas 6 sekundės.
2013-07-02

Šalyje pristatyti naujieji „MAN“ vilkikai

Vokietijos sunkvežimių gamintojas „MAN Truck and Bus AG“ savo turo per Europą „Roadshow 2013“ metu aplankė ir Lietuvą. Savaitgalį Kačerginės Nemuno žiede šalies transporto įmonių atstovai išbandė naujausius „MAN“ vilkikų modelius bei gilinosi į „Euro 6“ variklių technologinius sprendimus.
2013-05-13

Nematomas „Žiguliukas“

Rusija – tai tokia šalis, kurioje kas dieną nutinka įvairiausi kuriozai, todėl po poros dienų pertraukos vėl norime pasidalinti vaizdo įrašu, atkeliavusiu būtent iš šios valstybės. Kadangi didžiojoje kaimynėje yra paplitę vaizdo registratoriai, kontraversiškos situacijos neprasprūsta pro kitų eismo dalyvių objektyvus. Štai šiame vaizo įraše matome, kaip „MAN“ sunkvežimis lyg niekur nieko stumia i prieki jam kelią užstojusį „Žiguliuką“. Ach, ta Rusija.
2013-03-29

„MAN“ ir „Scania“ susijungimas neišvengiamas?

Stambiausias Europoje automobilių gamintojas „Volkswagen AG“ nori įsigyti visas „MAN“ akcijas ir pilnai kontroliuoti šį sunkvežimių gamintoją. Ateityje tai turėtų garantuoti „MAN“ ir „Scania“ susijungimą, kurios kontrolę vokiečiai jau turi. Šiuo metu „Volkswagen AG“ kontroliuoja 75,03 proc. „MAN“ akcijų. Likusiems akcininkams buvo pasiūlyta parduoti savo turimas akcijas.
2013-03-26

Uostamiestyje degė vilkikas

Antradienio vakarą Klaipėdoje, Minijos gatvės pabaigoje, ties garažų masyvais liepsnojo techninės pagalbos vilkikas „MAN“. Atvira ugnimi degančią vilkiko kabiną pamatęs pravažiuojančio automobilio vairuotojas gesintuvu bandė tramdyti liepsnas. Užgesinus gaisrą pastebėta, kad automobilio akumuliatoriai atjungti. Spėlioti gaisro kilimo aplinkybes nebereikėjo. Tapo akivaizdu, kad nuošalioje vietoje stovinti transporto priemonė užkliuvo piktavaliui.
Kriminalai 2013-01-29

„MAN“ išrinktas šalies „Metų sunkvežimiu 2013“

Penktą kartą organizuojamuose „Lietuvos transporto lyderių“ rinkimuose „Metų sunkvežimiu 2013“ buvo išrinktas Vokietijos gamintojo sunkvežimis „MAN TGM/TGL“. Pasak „MAN“ atstovų šalyje, šis pripažinimas jiems itin malonus. „Kasdieniame darbe mes dažnai skubame ir net nepastebime to, ką mato žmonės iš šalies.
2012-12-07
Į viršų