Antradienį (04.29) Kauno savivaldybės taryba slaptu balsavimu trečiuoju vicemeru iš antro karto patvirtino buvusį miesto merą liberalą Eriką Tamašauską. E. Tamašausko kandidatūrą palaikė 25 deputatai iš 41.

Balandžio 17 d. tarybos posėdyje slaptu balsavimu patvirtinus du mero pasiūlytus vicemerus, E. Tamašausko kandidatūrai nebuvo pritarta, nes balsavime nedalyvavo viena iš valdančiosios koalicijos - konservatorių - frakcija.

Konservatorių frakcijos narys Ramūnas Garbaravičius tada BNS sakė, kad jie E. Tamašausko kandidatūros nepalaikė dėl to, kad "taip ir neišgirdo atsakymo į konservatorių seniai pateikiamą jam klausimą, ar jis praeityje yra bendradarbiavęs su KGB".

E. Tamašauskas teigė, kad konservatoriams yra įteikęs pažymą iš Valstybės saugumo departamento, kurioje tvirtinama, kad su minėtomis struktūromis jis niekada nebuvo susijęs.

"Pirmadienį apsisprendėme palaikyti E. Tamašausko kandidatūrą, nes išgirdome jo tvirtą paneigimą dėl šio bendradarbiavimo, taip pat mūsų sprendimą lėmė ir tai, kad mūsų koalicijos partneriai liberalai prisiėmė visą atsakomybę už E. Tamašauską", - teigė R. Garbaravičius.

E. Tamašausko kandidatūrą antrą kartą siūlė kelti ir praėjusią savaitę sostinėje jungtinį posėdį surengusi liberalų ir centristų vadovybė.

REKLAMA

E. Tamašauskas bus atsakingas už sportą, kultūrą ir socialinius reikalus.

Kiti du Kauno mero centristo Arvydo Garbaravičius pavaduotojai yra konservatorius Kazimieras Starkevičius ir krikščionis demokratas Kazimieras Kuzminskas.

Valdančiąją daugumą Kauno taryboje sudaro liberalų, centristų, konservatorių, krikščionių demokratų ir jaunalietuvių frakcijos, kurios turi 27 balsus iš 41.

Naujos kadencijos Kauno taryboje liberalai turi 8 vietas, centristai, konservatoriai ir socialdemokratai - po 7, liberaldemokratai - 6, Lietuvos krikščionys demokratai - 3, "Jaunosios Lietuvos" ir naujųjų tautininkų sąjunga - 2, Vytauto Šustausko Lietuvos laisvės sąjunga - 1 vietą.

BNS


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų