Rusijos krepšinio taurę iškovojo Eurelijaus Žukausko Kazanės "Uniks" komanda, sekmadienį finale 82:81 (18:20, 25:15, 18:27, 11:10, 10:9) po pratęsimo nugalėjusi Čempionato lyderį ir Jekaterinburge vykusios finalinio ketverto turnyro favoritą Maskvos CSKA klubą su Dariumi Songaila.

Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose žaidė Sergejus Čikalkinas ir Valerijus Daineko, pelnę po 17 taškų. Po 11 taškų į Maskvos klubo krepšį įmetė Antonas Judinas ir Oliveris Popovičius.

E.Žukauskas per 30 minučių nugalėtojams pelnė 7 taškus. Vidurio puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 4, 1 baudos metimą iš trijų, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius atliko du rezultatyvius perdavimus bei blokavo tris varžovų metimus.

CSKA ekipoje išsiskyrė po 21 tašką pelnę Victoras Alexanderas (Viktoras Aleksanderas) bei Nikos Hatzivrettas. Po 12 taškų sekmadienio mače pelnė Darius Songaila ir Jonas Holdenas.

Puolėjas iš Lietuvos per 32 minutes prametė du tritaškius, pataikė tris dvitaškius iš 8, 6 baudų metimus iš 10, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius atliko tris rezultatyvius perdavimus ir blokavo du varžovų metimus.

Vietoj mačo dėl trečiosios vietos surengtose "Iššūkio rungtynėse" Virginijaus Sirvydžio Jekaterinburgo "Jevraz" komanda vos vieno taško skirtumu 95:96 (29:26, 24:22, 22:24, 20:24) nusileido Rusijos klubų rinktinei, kurioje žaidė ir du Lietuviai - Kšyštofas Lavrinovičius bei Gintaras Kadžiulis.

Tiek nugalėtojų, tiek pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė lietuvos krepšininkai atitinkamai K.Lavrinovičius (22 tšk. ir 12 atkovotų kamuolių) bei V.Sirvydis (26 taškai).

G.Kadžiulis prie pergalės pridėjo 10 taškų.