jonas holdenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas holdenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas holdenas“.

R. Šiškausko klubas po pratęsimo įveikė R. Javtoko ekipą

Šeštadienį antrosiose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono pusfinalio rungtynėse čempiono titulą ginantis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas namuose po pratęsimo 85:78 (21:21, 19:20, 15:13, 18:19; pratęsimas 12:5) įveikė Maskvos „Dinamo“ komandą su Robertu Javtoku ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse pajėgiausias Europos klubas namuose šventė pergalę rezultatu 74:59. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jonas Holdenas, pelnęs 19 taškų...
2008-05-10

Trečioji iš eilės Kšyštofo Lavrinovičiaus komandos pergalė Top 16 turnyre

Trečią pergalę iš eilės ULEB Eurolygos Top 16 krepšinio turnyro D grupėje iškovojo vienvaldė lyderė Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ (Italija) komanda, trečiadienį namuose 84:75 (22:19, 21;21, 22:19, 19:16) nugalėjusi Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubą. K. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 7 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.
2008-02-28

Ramūno Šiškausko klubas - vienvaldis lyderis

Tryliktą pergalę keturioliktose rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu trylikos komandų Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono lyderiu tapo Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas, sekmadienį svečiuose 75:64 (20:19, 17:16, 16:17, 22:12) nugalėjęs šeštojoje pozicijoje esančią Rostovo "Lokomotiv" (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą.
2008-01-14

Rusijos krepšinio taurė Eurelijaus Žukausko klubui

Rusijos krepšinio taurę iškovojo Eurelijaus Žukausko Kazanės "Uniks" komanda, sekmadienį finale 82:81 (18:20, 25:15, 18:27, 11:10, 10:9) po pratęsimo nugalėjusi Čempionato lyderį ir Jekaterinburge vykusios finalinio ketverto turnyro favoritą Maskvos CSKA klubą su Dariumi Songaila. Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose žaidė Sergejus Čikalkinas ir Valerijus Daineko, pelnę po 17 taškų. Po 11 taškų į Maskvos klubo krepšį įmetė Antonas Judinas ir Oliveris Popovičius.
2003-03-31

Dariaus Songailos klubas beveik užsitikrino vietą tarp keturių stipriausių Rusijos krepšinio taurės turnyro komandų

Ketvirtadienį pirmosiose Rusijos krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Dariaus Songailos Maskvos CSKA klubas 102:57 (25:23, 32:13, 26:8, 19:13) sutriuškino Rimo Girskio treniruojamą Saratovo "Avtodor" komandą ir beveik užsitikrino vietą finalinio ketverto varžybose. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 13 taškų į varžovų krepšį įmetę amerikietis Jonas Holdenas, graikas Nikos Hatzivrettas ir Sergejus Panovas, bei 11 taškų pelnęs D.Songaila. Lietuvis per 21 min.