Šeštadienį antrosiose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono pusfinalio rungtynėse čempiono titulą ginantis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA klubas namuose po pratęsimo 85:78 (21:21, 19:20, 15:13, 18:19; pratęsimas 12:5) įveikė Maskvos „Dinamo“ komandą su Robertu Javtoku ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse pajėgiausias Europos klubas namuose šventė pergalę rezultatu 74:59.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jonas Holdenas, pelnęs 19 taškų.

17 taškų į svečių krepšį įmetė Trajanas Langdonas, 15 - Matjažas Smodišas, po 11 - Davidas Andersenas bei R. Šiškauskas.

Beveik 30 minučių (29:40) aikštelėje praleidęs lietuvis prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 6 ir realizavo 7 baudų metimus iš 8. Be to R. Šiškauskas po krepšiais atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir privertė varžovus prasižengti 7 kartus.

R. Javtokas svečiams pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, po du sykius suklydo ir prasižengė. Per 25 su puse minutės (25:38) vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei 1 baudos metimą iš 3.

Sėkmingiausiai „Dinamo“ ekipoje žaidė Travisas Hansenas (19 tšk.), Antonis Fotsis (15 tšk.) ir Sergejus Monia (14 taškų),

Trečiosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos „Dinamo“ arenoje.

Kitame Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono pusfinalio mače Kęstučio Kemzūros treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas 2:0 (101:78 ir 99:90) pirmauja prieš Permės „Ural-Great“ krepšininkus.

Trečiąjį serijos mačą Permėje komandos žais sekmadienį.