antonis fotsis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonis fotsis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonis fotsis“.

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

J. Kazlausko graikai suklupo prieš Rusiją

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės antrosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 65:68 nusileido Rusijos krepšininkams. Pirmoje mačo dalyje savo sąlygas diktavo Europos čempionai. Pirmojo kėlinuko pabaigoje rusai pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklį pranašumą 21:12, o įpusėjus mačui jų persvara siekė 7 taškus - 39:32. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė.
2009-09-14

Lietuviai dar kartą suklupo ir užėmė priešpaskutinę vietą

Gausybė klaidų ir keli graikams palankūs teisėjų sprendimai neleido Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei iškovoti pergalės – paskutiniame Akropolio taurės turnyro mače mūsiškiai 73:75 (15:14, 19:20, 25:16, 14:25) nusileido J. Kazlausko vadovaujamai Graikijos ekipai ir su viena pergale užėmė priešpaskutinę vietą. Visus tris susitikimus laimėję graikai tapo turnyro nugalėtojais, antroji vieta atiteko serbams, o ketvirtoji – rusams.
2009-08-27

Jono Kazlausko graikai įveikė rusus

Graikijoje tęsiasi draugiškas keturių komandų turnyras. Jame antrąją pergalę iš eilės iškovojo Graikijos rinktinė. Jono Kazlausko auklėtiniai 71:63 (19:18, 22:21, 13:5, 17:19) nugalėjo Rusijos krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė iš eilės. Nugalėtojams Nickas Calathesas ir Kostas Koufos pelnė po 10 taškų, Antonis Fotsis įmetė 8 taškus. Pralaimėjusiems Andrejus Vorontsevičius surinko 20 taškų, Aleksandras Kaunas pridėjo 11 taškų.
2009-08-26

Jonas Kazlauskas paskelbė Graikijos rinktinės kandidatų sąrašą

Graikijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas paskelbė 17 žaidėjų sąrašą, kurie pradės pasiruošimą šį rudenį vyksiančiam Europos vyrų krepšinio čempionatui.
2009-06-25

Atėnų „Panathinaikos“ – Graikijos čempionai

Graikijos krepšinio čempionato ketvirtosiose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Šarūnas Jasikevičius, namuose 94:81 (28:24, 19:20, 20:18, 27:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus ir, laimėję seriją 3:1, tapo šalies čempionais. Š.Jasikevičius per 9 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus pažeidė taisykles.
2009-06-02

Š. Jasikevičius Graikijos lygos žvaigždžių rungtynėse nesužibėjo

Sekmadienį surengtose Graikijos krepšinio lygos žvaigždžių rungtynėse vietinių žvaigždžių komanda rezultatu 127:93 (37:19, 19:32, 31:16, 40:26) sutriuškino iš geriausių šalies čempionate rungtyniaujančių legionierių sudarytą komandą. Vos 4 minutes (mažiausiai iš visų rungtynių dalyvių) rungtyniavęs Šarūnas Jasikevičius legionierių komandai surinko 3 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/2) taškus bei perėmė ir prarado po kamuolį.
2009-03-16

Graikijos taurę iškovojo „Panathinaikos“

Graikijos taurės turnyro finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi 80:70  (16:13, 16:17, 21:23, 27:17) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus.
2009-02-23

Š. Jasikevičius svariai prisidėjo prie Atėnų „Panathinaikos“ pergalės

Graikijos krepšinio čempionato rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (17 pergalių ir 2 pralaimėjimai) ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi namuose 93:64 sutriuškino Atėnų „Panellinios“ (13 ir 6) krepšininkus. Š.Jasikevičius per 19 žaidimo minučių pelnė 15 taškų (4/5 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei buvo rezultatyviausias savo komandos gretose. Lietuviui neblogai talkino 13 taškų įmetęs Kostas Tsartsaris.
2009-02-19

Puikus Š. Jasikevičiaus žaidimas išgelbėjo „Panathinaikos“ nuo nesėkmės

Graikijos krepšinio čempionate Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriame žaidžia Šarūnas Jasikevičius, išvykoje rezultatu 83:78 (20:17, 17:16, 28:22, 18:23) palaužė Larisos „A.E.L. 1964“ ekipą, kurios gretose debiutavo Rolandas Alijevas. Š.Jasikevičius per aikštelėje praleistas 27 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 0/1 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 4 kamuolius.