Graikijos taurės turnyro finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi 80:70  (16:13, 16:17, 21:23, 27:17) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 4 minutes „Panathinaikos“ dviejų iš eilės tritaškių dėką atitrūko – 63:57, tačiau „Olympiacos“ ekipa nepasimetė ir atsakė atkarpa bei išsiveržė į priekį 7:0 – 64:63. Iškarto po to sekė tris iš eilės D.Diamantidžio tolimi metimai, kurie „žaliesiems“ sukrovė rekordinę persvarą – 72:64.

Po M.Batistes ir V.Spanoulio dvitaškių, likus žaisti 1 minutę ir 30 sekundžių, „Panathinaikos“ pranašumas tavo dviženklis – 76:65. Per likusį laiką „Olympiacos“ krepšininkai nesugebėjo atsitiesti ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Š.Jasikevičius per 20 žaidimo minučių pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams Dimitris Diamantidis įmetė 16 taškų, Antonis Fotsis - 13, Mike'as Batiste - 12 taškų.

Pralaimėjusiems Theodoras Papaloukas surinko 13 taškų, Lynnas Greeras - 11, Giannis Bourousis pridėjo 10 taškų.