Trečiadienį atsakomosiose UEFA futbolo taurės turnyro pirmojo etapo (1/64 finalo) rungtynėse Manto Samusiovo Maskvos "Torpedo" (Rusija) vienuolikė namie po 11 m baudinių serijos 3:2 nugalėjo Sofijos CSKA (Bulgarija) klubą bei pateko į kitą varžybų etapą.

Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 1:1 (1:0, 0:1).

Lietuvis šiame mače nežaidė.

Įvartį aikštės šeimininkams 11-ą minutę pelnė estas Andresas Operas, o rezultatą išlygino Velizaras Dimitrovas (90+3 min.).

Nuo 69-os minutės svečiai žaidė nepilnos sudėties - iš aikštės buvo pašalintas Jordanas Todorovas.

Pirmasis komandų mačas Sofijoje taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kitų trečiadienį jau pasibaigusių atsakomųjų UEFA taurės turnyro mačų rezultatai:

Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) - "Gaziantepspor" (Turkija) 0:0/I rungtynių rezultatas 0:1/

Sofijos "Levski" (Bulgarija) - Ramat Gano "Hapoel" (Izraelis) 4:0 (1:0)/1:0/Įvarčiai - Georgij Čilikov (23 min.), Georgij Ivanov (75 min.), SašaSimonovič (79 min.), Demba Nyren (90 min.).

Splito "Hajduk" (Kroatija) - Ciuricho "Grasshoppers" (Šveicarija) 0:0/1:1/Raudona kortelė - Dean Racunica ("Hajduk", 39 min.).

Grodzisko "Groclin" (Lenkija) - Berlyno "Hertha" (Vokietija) 1:0 (0:0)/0:0/.Įvartis - Grzegorz Rasiak (84 min.).