velizaras dimitrovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „velizaras dimitrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „velizaras dimitrovas“.

Manto Samusiovo klubas pateko į kitą UEFA futbolo taurės turnyro etapą

Trečiadienį atsakomosiose UEFA futbolo taurės turnyro pirmojo etapo (1/64 finalo) rungtynėse Manto Samusiovo Maskvos "Torpedo" (Rusija) vienuolikė namie po 11 m baudinių serijos 3:2 nugalėjo Sofijos CSKA (Bulgarija) klubą bei pateko į kitą varžybų etapą. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 1:1 (1:0, 0:1). Lietuvis šiame mače nežaidė. Įvartį aikštės šeimininkams 11-ą minutę pelnė estas Andresas Operas, o rezultatą išlygino Velizaras Dimitrovas (90+3 min.
2003-10-16

Draugiškuose futbolo mačuose Europoje dominavo aikščių šeimininkai

Trisdešimt aštuonių šalių nacionalinės futbolo rinktinės trečiadienį Europoje sužaidė devyniolika draugiškų mačų. Aštuonias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, o Italijoje vykusiose rungtynėse Argentinos vienuolikė privertė pasiduoti Urugvajų. Keturiuose mačuose buvo užfiksuotos lygiosios, o šešis susitikimus laimėjo svečiai. Pirmą kartą šalių istorijoje Sofijoje įvykusiame Bulgarijos futbolo rinktinės ir Lietuvos nacionalinės vienuolikės mače aikštės šeimininkai 2 tūkst.
2003-08-21

Bulgarijos vienuolikė draugiškame mače sutriuškino Lietuvos futbolo rinktinę

Trečiadienį pirmą kartą šalių istorijoje Sofijoje įvykusiame Bulgarijos futbolo rinktinės ir Lietuvos nacionalinės vienuolikės mače aikštės šeimininkai svečius sutriuškino 3:0 (3:0). Du įvarčius nugalėtojams pelnė Velizaras Dimitrovas (23 min. iš 11 m baudinio ir 44 min.), vieną - Dimitaras Berbatovas (31 min.