andresas operas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andresas operas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andresas operas“.

Deivido Šembero klubas tapo Rusijos futbolo čempionu

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Rusijos futbolo lygos XXIX - priešpaskutinio - turo rungtynės, kuriose šešias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, vienas mačas baigėsi lygiosiomis, o vieną susitikimą laimėjo svečiai. Pirmą kartą Rusijos futbolo čempiono titulą užsitikrino Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas (59 tšk.), namie 3:0 (3:0) sutriuškinęs Volgogrado "Rotor" (XIII vieta - 29 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visas rungtynes.
2003-10-26

Manto Samusiovo klubas pateko į kitą UEFA futbolo taurės turnyro etapą

Trečiadienį atsakomosiose UEFA futbolo taurės turnyro pirmojo etapo (1/64 finalo) rungtynėse Manto Samusiovo Maskvos "Torpedo" (Rusija) vienuolikė namie po 11 m baudinių serijos 3:2 nugalėjo Sofijos CSKA (Bulgarija) klubą bei pateko į kitą varžybų etapą. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 1:1 (1:0, 0:1). Lietuvis šiame mače nežaidė. Įvartį aikštės šeimininkams 11-ą minutę pelnė estas Andresas Operas, o rezultatą išlygino Velizaras Dimitrovas (90+3 min.