grzegorz rasiak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grzegorz rasiak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grzegorz rasiak“.

Manto Samusiovo klubas pateko į kitą UEFA futbolo taurės turnyro etapą

Trečiadienį atsakomosiose UEFA futbolo taurės turnyro pirmojo etapo (1/64 finalo) rungtynėse Manto Samusiovo Maskvos "Torpedo" (Rusija) vienuolikė namie po 11 m baudinių serijos 3:2 nugalėjo Sofijos CSKA (Bulgarija) klubą bei pateko į kitą varžybų etapą. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 1:1 (1:0, 0:1). Lietuvis šiame mače nežaidė. Įvartį aikštės šeimininkams 11-ą minutę pelnė estas Andresas Operas, o rezultatą išlygino Velizaras Dimitrovas (90+3 min.
2003-10-16

UEFA taurės futbolo turnyre

Ketvirtadienį (08.14) sužaistos likusios UEFA taurės futbolo turnyro atrankos etapo pirmosios rungtynės. Panevėžio "Ekranas" susitikimą savo aikštėje su Vengrijos "Debrecen" futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0), o Klaipėdos "Atlanto" vienuolikė svečiuose 0:2 (0:1) nusileido Grodzisko "Groclin" (Lenkija) klubui. Permainingai rungtyniavo klubai, kuriuose žaidžia futbolininkai iš Lietuvos.