Lietuvos ir Kinijos krepšininkų susitikimo stebėti per televiziją vakar valdininkai išskubėjo namo, nesulaukę darbo pabaigos. Kabinetai ištuštėjo maždaug 16 valandą 15 minučių - gerokai anksčiau nei prasidėjo rungtynės. Apie tai rašo dienraštis “Klaipėda”.

Sporto ir kūno kultūros komiteto tarnautojai ištikimai dirbo, retkarčiais nubėgdami kelioms minutėms į atvirą viršininko kabinetą. Ten veikė televizorius. Viršininko pavaduotojas Ignas Pocius sakė, kad vakarykštė diena jiems buvo sunki - vyko penkiakovininkų varžybos, dvejos įdomios krepšinio rungtynės. „Mums priklauso žiūrėti varžybas. Toks darbas. Kas, jei ne mes?“ - aistringai sirgdamas už lietuvius sakė I.Pocius.

16.35 val. iš Klaipėdod savivaldybės pastato užsimetęs švarką ant pečių išėjo Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vedėjas vyriausias miesto architektas Almantas Mureika. Dauguma valdininkų durų buvo užrakintos. Mero pavaduotojo Vidmanto Plečkaičio, tarybos sekretoriaus Artūro Šulco ir daugybės kitų darbo vietose prieš pusvalandį iki darbo pabaigos rasti nepavyko. Nebuvo net ko paklausti, ar kuris nors iš jų dar pareis.

Socialinio departamento direktoriaus Egidijaus Prižginto sekretorė tikino, kad viršininko laukti neverta. Koridoriumi išskubanti mero pavaduotoja Audra Daujotienė mestelėjo, kad kolega turbūt išskubėjo į Švietimo skyrių. Tik kalbos tvarkytojas Jonas Kantautas kabinete laukė interesanto. Jis labai susijaudino iš „Klaipėdos“ korespondentų sužinojęs, jog netrukus prasidės krepšinio varžybos ir tikėjosi jas pamatyti kartojamas per 2-ąją Lietuvos televizijos programą.

REKLAMA

Panašu, kad iki paskutinės darbo dienos minutės dirbo Kultūros skyriaus vyresnysis specialistas Vidas Pakalniškis. „O jūs dar sakote, kad mes - kaip inkstai taukuose...“ – nuskubėdamas į koridoriaus galą mestelėjo jis.

Apskrities viršininko administracijoje dirbo moterys, vyrai paliko pastatą gerokai prieš pusę penkių. Apskrities gydytojo tarnybos viršininko sekretorė patikino, kad Valdemaro Anužio nebebus. Kelis kartus pakartojusi tą pačią frazę moteris paaiškino, kad V.Anužis išėjo į savivaldybę. Jaunutė darbuotoja skubėdama koridoriumi paaiškino, kad darbe nebėra viršininkės bei jos sekretorės.

Krepšinis mūsų žmonėms - šventas dalykas. Valdiškose įstaigose vakar paskutiniąją darbo dienos valandą nebuvo ir interesantų. Prieš penkias tik būrelis čigonių su vaikais bandė laimę savivaldybės Socialinės rūpybos skyriuje.

Daiva Janauskaitė

Žaidynės tavo telefone - www.omni.lt/zaidynes

“Klaipėda” (http://www.klaipeda.daily.lt)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų