Gadžijevas su žmona mini ypatingą progą: skyrė jautrius žodžius

Saldžiausia Lietuvos pramogų pasaulio pora – taip būtų galima pavadinti „Ali šokoladinės“ įkūrėjo Ali Gadžijevo ir Patricijos Gadžijevos porą. Šiandien, rugpjūčio 20-ąją, sutuoktiniai ir dviejų sūnų tėvai švenčia ypatingą dieną, kuria pasidžiaugė ir su savo sekėjais socialiniuose tinkluose.

 Ali Gadžijevas su mylimąja (nuotr. Šarūnė Zurba)
38

2016-aisiais susituokusi pora vestuves iškėlė Babriškėse – Varėnos rajone pora susituokė po trejų metų draugystės. Santuokos liudininkais tapo Patricijos sesuo ir Ali brolis, tačiau šventės nepraleido ir jų pirmagimis Ajus.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patricija ir Ali Gadžijevai laukia šeimos pagausėjimo

Jautria žinute Patricija pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje antradienio popietę.

„Sako, kad po vestuvių labai daug kas pasikeičia, mūsų atveju kažkas, ką galėtumėm išskirti, tikrai nepasikeitė, išskyrus tai, kad esame vienas kitą stipriai gerbiantys tėvai, nešantys atsakomybę už savo vaikus ir jų ateitį. Esame partneriai, kurie padedame ir palaikome vienas kitą tam tikrose gyvenimo situacijose, kartais per daug stipriai kritikuojame ir pasakome per daug aštrių žodžių, bet, be viso to, gražūs ir palaikantys žodžiai mūsų šeimoje skamba daug dažniau.

Esame du mylintys žmonės, kurie svajoja ir drauge siekia savo svajonių įgyvendinimo. Kartais būname pikti, pavargę, kartais susipykę... Bet be viso to gyvenimas prarastų savotišką žavesį ir tikrumą.

Esu laiminga sutikusi Tave tą magišką vasaros vakarą, esu dėkinga jog galiu daug ko išmokti iš Tavęs, drauge tobulėti, mokytis kantrybės, supratimo ir tolerancijos. Svajokim, siekim, gyvenkim spalvotai, su ta pačia pagarba vienas kitam dar ne vienerius metus! Su mūsų diena“, – skelbė P. Gadžijeva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų