Sekmadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, vykusį ketvirtąjį tarptautinį bėgimą "Bėkime kartu su Živile Balčiūnaite", kuris kartu buvo ir atvirasis Lietuvos 10 km bėgimo plentu čempionatas, laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė ir ukrainietis Vitalijus Šafaras.

Antrąjį kartą Ž. Balčiūnaitės vardo bėgimą laimėjusi 28-erių metų R. Drazdauskaitė 10 km distanciją įveikė per 34 min. 48 sek. Pekino olimpinių žaidynių dalyvė šį bėgimą laimėjo ir 2007 metais.

Po lietuvės finišavo dvi Kenijos bėgikės - Junisė Keils (Eunice Kales, 35.12) ir Ekler Loivepet (Ecler Loywapet, 35.52).

Ž. Balčiūnaitė dėl sveikatos problemų bėgime nedalyvavo.

Vyrų varžybose greičiausias buvo ukrainietis V. Šafaras. Jis 10 km nubėgo per 29 min. 26 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Kenijos atstovai - Džosfatas Kutas (Josphat Kutto, 29.41) ir Polas Ngetičas (Paul Ngetich, 30.21).

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Marius Diliūnas. Jis finišo liniją kirto šeštas (31.08).

Bėgimo nugalėtojui ir nugalėtojai atiteko po 3000 litų. Piniginius prizus gavo po aštuonis greičiausius bėgikus vyrų ir moterų grupėse.