marius diliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius diliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius diliūnas“.

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

Živilės Balčiūnaitės vardo bėgimą laimėjo šiaulietė ir ukrainietis

Sekmadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, vykusį ketvirtąjį tarptautinį bėgimą "Bėkime kartu su Živile Balčiūnaite", kuris kartu buvo ir atvirasis Lietuvos 10 km bėgimo plentu čempionatas, laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė ir ukrainietis Vitalijus Šafaras. Antrąjį kartą Ž. Balčiūnaitės vardo bėgimą laimėjusi 28-erių metų R. Drazdauskaitė 10 km distanciją įveikė per 34 min. 48 sek. Pekino olimpinių žaidynių dalyvė šį bėgimą laimėjo ir 2007 metais.
2009-05-24

LLAF vienos mylios bėgimo taurę iškovojo Eglė Balčiūnaitė

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) vienos mylios bėgimo taurės savininke tapo šiaulietė Eglė Balčiūnaitė - 4 minutės ir 58 sekundės. Antras finišavo Mindaugas Norbutas (5:02) iš Kelmės rajono, o trečia buvo ukrainietė Andželika Ševčenko (5:03). Vienos mylios distancijoje vyko vienas bendras bėgimas - vyrai startavo 40 sekundžių vėliau nei moterys. Beje, pernai šiame bėgime M. Norbutas finišavo akimirka anksčiau už E. Balčiūnaitę, o šiemet pasivyti šiaulietę jau nepavyko.
2008-04-13

10 km bėgime Lenkijoje M. Diliūnas užėmė antrąją vietą

Dešimtą kartą Gdynėje (Lenkija) vykusiame 10 km bėgime (X Jiesienny Bieg Dziennika Baltyckiego i GOSir-u) antrąją vietą tarp vyrų užėmė Marius Diliūnas.Bėgikas iš Pakruojo distanciją įveikė per 31 minutę ir 23 sekundes bei finiše 6 sekundes pralaimėjo nugalėtojui lenkui Bartoszui Mazerskiui.Trečiąją vietą užėmė kitas Lenkijos bėgikas Dariuszas Kleinas (31:50).Jaunimo amžiaus grupėje pirmas finišavo Deividas Virbalas (36:20), kuris tarp vyrų buvo šešioliktas.
2007-11-13

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Kaune baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Po šalies čempionato paaiškėjo, kad į Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kurios kovo 2-4 dienomis vyks Birmingeme (D. Britanija) vyks penkiakovininkė Austra Skujytė, sprinterė Lina Grinčikaitė bei trišuolininkas Mantas Dilys.
2007-02-11

Naujametį bėgimą Vilniuje laimėjo kaunietė ir pakruojietis

Tradicinio naujametinio bėgimo Vilniaus gatvėmis nugalėtojais pagrindinėje distancijoje tapo kaunietė Modesta Drungilienė ir Marius Diliūnas iš Pakruojo. Šie bėgikai greičiausiai įveikė 12 kilometrų trasą, praneša Lietuvos radijas.Naujametis bėgimas, tradiciškai sukviečiantis entuziastus ne tik iš sostinės, bet ir kitų miestų, organizuotas 31 kartą.