Atėnuose (Graikija) tęsiasi Pasaulio taurės etapas. Šeštadienio vakarą medalių siekė du lietuvos sportininkai. Danas Rapšys 200 m kompleksiniu būdu rungties finale finišavo trečias ir iškovojo bronzos medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 2:58.86 min.

Vakar aukso medalį vyrų 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale iškovojęs D. Rapšys šeštadienio rytą puikiai startavo ir 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje.

Joje lietuvis pirmuoju numeriu pateko į finalą, nuotolį įveikęs greičiausiai tarp visų atrankos dalyvių – per 2 min. 1,38 sek.

Tik 0,02 sek. lėčiau ryte plaukė amerikietis Kieranas Smithas, trečias buvo australas Brendonas Smithas (2 min. 2,04 sek.).

Tuo metu aukso medalį 100 m krūtine rungties finale iškovojo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.

Ji distanciją įveikė per 1:06.70 min.

Sidabro medalis atiteko Nyderlandų sportininkei Tes Schouten (1:06.94 min.), o bronza – Švedijos plaukikei Sophie Hansson (1:07.26 min.).

R. Meilutytė šiandien ryte pasirodė moterų 100 m plaukimo krūtine atrankoje. Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 1 min. 7,16 sek.

Ryte už kaunietę vos 0,04 sek. greičiau plaukė tik olandė Tes Schouten, trečia kvalifikacijoje buvo švedė Sophie Hansson (1 min. 8,14 sek.).

Vis tik vakarinėje dalyje R. Meilutytė buvo nepralenkiama.

Prieš olimpinius metus varžybos tradiciškai rengiamos 50 m ilgio baseine, tad visi pasaulio taurės serijoje dalyvaujantys plaukikai turi galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į Paryžiaus olimpines žaidynes.