Baltijos krepšinio čempionato (SEB BBL) rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose 91:64 (24:17, 25:13, 19:21, 23:13) sutriuškino Tartu „Rock“ krepšininkus.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Žalgirio“ ekipa, kuri sužaidus 3 minutes pirmavo 8:0. Įpusėjus ketvirčiui aikštelės šeimininkų pranašumas tapo dviženklis – 12:2. Svečiai greitai atsigavo po nokdauno ir priartėjo iki 15:18. Per likusį laiką kauniečiai sugebėjo surengti keletą sėkmingų antpuolių ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 24:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje greitų atakų dėka Lietuvos čempionai sugebėjo atstatyti dviženklį pranašumą – 31:19. Dar po kelių minučių „Žalgirio“ persvara jau siekė 19 taškų – 40:21. Per likusį laiką kauniečiai išsaugojo įgytą pranašumą ir įpusėjus rungtynėms buvo tvirtai priekyje – 49:30.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo Estijos krepšininkai, kurie sužaidus 5 minutes sumažino deficitą iki 13 taškų – 40:53. Kauniečiai pelnė 6 taškus be atsako bei susigrąžino 19 taškų persvarą – 59:40. Per likusį laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti „Žalgirio“ persvarą – 51:68.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes skirtumas tarp komandų tapo rekordinis – 72:51. Nepaisant didelio pranašumo kauniečiai nesirengė atsipalaiduoti ir po M.Kalniečio dėjimo, likus žaisti 3 minutes, „Žalgirio“ persvara pasiekė 23 taškų atžymą– 82:59. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo lengvą „Žalgirio“ pergalę rezultatu – 91:64.