Penkioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgiris“, kuris namuose net 95:48 (26:14, 24:11, 17:15, 28:8) sutrypė Vilniaus „Sakalus“ (4/11).

Pirmuosius taškus mače tritaškiu pelnė Artūras Milaknis (3:0). Vėliau „Žalgiris“ surengė dar kelias rezultatyvias atakas ir atitrūko iki 9:0. Nors „Sakalai“ atsakė keturiais taškais (4:9), tačiau kauniečiai apsukų nemažino ir jau netrukus skirtumas pasiekė 13 taškų - 17:4. Kėliniui artėjant prie pabaigos „Sakalams“ krepšys šiek tiek atsirišo, tačiau į visus tikslius vilniečių metimus tuo pačiu atsakė ir „Žalgiris“, tad kėlinys baigėsi (26:14) kauniečių naudai.

Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo kauniečiai ir po DeJuano Collinso tolimo metimo skirtumas pasiekė 16 taškų - 33:17. Netrukus „Žalgiris“ surengė dar kelias atakas ir po ekipos naujoko Trento Plaistedo dėjimo iš viršaus rezultatas jau tapo 37:17. Abi komandos dažnokai klydo, tačiau skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vis dėlto likus žaisti apie dvi minutes žalgiriečiai spurtavo šešiais taškais ir skirtumas pasiekė 22 taškus - 45:23. Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą, o po Tado Klimavičiaus iš eilės pelnytų trijų taškų rezultatas jau tapo 50:25.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė - „Sakalai“ arčiau varžovų priartėti niekaip negalėjo , o po Martyno Pociaus ir D.Collinso taškų skirtumas tapo jau 59:31 „Žalgirio“ naudai. Visgi svečiai atsakė iš eilės penkiais taškais ir skirtumą šiek tiek sumažino - 36:59. Kėlinio pabaigoje Tadas Klimavičius pelnė dar du taškus ir skirtumas padidėjo jau iki 27 taškų - 67:40.

Ketvirtąjį mačo kėlinį „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo pelnydami 14 taškų iš eilės ir skirtumas tarp komandų išaugo net iki 41 taško - 81:40. Per likusį kėlinio laiką „Sakalai“ dar bandė bent kiek sumažinti skirtumą, tačiau „Žalgiris“ ir toliau didino atrotrūkį, tad finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo galutinę kauniečių pergalę rezultatu 95:48.

„Žalgirio“ komandoje debiutavęs Trentas Pleistedas per 21 minutę pelnė 8 (dvitaškiai 4/5) taškus, atkovojo 4 kamuolius ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 16, DeJuanas Collinsas 15 (7 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 14, Artūras Milaknis 12, Tadas Klimavičius 11.

„Sakalai“: Virginijus Sirvydis 9, Rolandas Matulis ir Evaldas Baniulis po 7.