51
Rungtynių akimirkos.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (12/11) užbaigė antru pralaimėjimu, kai penktadienio vakarą namuose 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) nusileido Belgrado „Partizan“ (12/11) komandai.

51

Po mačo spaudos konferencijoje svečių treneris Željko Obradovičius negailėjo pagyrų savo komandai.

„Tikėjomės sunkių rungtynių, nes žinau, kaip būna Kaune dėl gerbėjų ir Žalgirio“ visą sezoną demonstruojamos kokybės. Prie tokios atmosferos visada sunku žaisti.

Kalbant apie mačą, iki ilgosios pertraukos žaidėme gerai.  Tačiau per pertrauką kalbėjome, kad žalgiriečiai niekada nepasiduoda ir kovoja iki pabaigos. Būtent taip ir įvyko. Jie parodė charakterį. Laimei, ketvirtajame kėlinyje susitvarkėme, kiekvieną prarastą kamuolį kompensavome, gynėmės protingai ir puolėmė. Svarbus faktorius buvo puolime atsikovoti kamuoliai.

Manau, kad nusipelnėme pergalės ir noriu pasveikinti žaidėjus. Ačiū ir sirgaliams, kurie keliauja nuolat su mumis ir palaiko komandą“, – po mačo sakė treneris.

„Po rungtynių pasikalbėjau su treneriu K. Maksvyčiu ir pagyriau už atliekamą gerą darbą. „Žalgiris“ žaidžia gerą krepšinį ir rodo charakterį, kuris labai svarbus bet kuriai komandai.

Jie šį sezoną sužaidė daug gerų rungtynių ir niekada nepasiduoda. Tai man patinka. Linkiu jiems ir K. Maksvyčiui sėkmės. Jis naujokas turnyre, bet atlieka kokybišką darbą, kuris reikalauja daug analizės“, – tikino Ž. Obradovičius.

Kartu serbų treneris buvo paklaustas ir apie karą Ukrainoje. Kauno arenos tribūnose šiandien ir vėl buvo girdimi su okupantais kovojančiai Ukrainai nukreipti palaikymo šūkiai.

„Ką galima kalbėti apie tai, ką kartojame nuo pradžios? Man gaila, kad taip nutiko, norėčiau, kad viskas baigtųsi kad ir rytoj. Žmonės kenčia. Karas yra blogiausias dalykas pasaulyje ir negaliu net įsivaizduoti, kas ten dedasi ir kaip žmonėms ten sunku. Aš tikiuosi, kad už tai atsakingi žmonės išspręs šią labai sudėtingą situaciją ir viską sustabdys“, – sakė jis.