Stephenas Curry ir toliau spindi, o jo vedama „Golden State Warriors“ (12/2) iškovojo dar vieną pergalę NBA lygoje, kai svečiuose 117:99 (31:34, 32:24, 35:18, 19:23) pranoko Bruklino „Nets“ (10/5) klubo krepšininkus.

Mačo metu nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje. Pirmoje susitikimo pusėje dar pirmavo tai vieni, tai kiti, vis dėlto išeinant į didžiąją pertrauką svečiai buvo priekyje 65:58.

Žaidimo kontrolę „Warriors“ dar labiau įtvirtino sugrįžę ant parketo. Po mini spurto 13:4 jie susikrovė jau solidesnę persvarą, o puikiai sužaistas trečiasis kėlinys (35:18), jiems leido pirmauti jau ir 98:78.

Galiausiai jie sėkmingai išlaikė pergalingą persvarą ir varžovus įveikė.

Puikią formą demonstruojantis S. Curry per 29 minutes pelnė 37 taškus (3/5 dvit., 9/14 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pataikęs devynis tritaškius gynėjas pakartojo šio sezono asmeninį pataikytų tritaškių rekordą.

Andrew Wigginsas nugalėtojams pridėjo 19 taškų.

„Nets“ gretose Jamesas Hardenas surinko 24 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Durantas prieš busuį klubą įmetė 19 taškų.

„Nets“: Jamesas Hardenas 24, Kevinas Durantas 19 (5 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14, DeAndre Bembry 9, Patrickas Millsas ir Kessleris Edwardsas po 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole'as 17, Draymondas Greenas 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.)