Ispanijos „La Liga“ čempionate toliau verda kova dėl paskutinio kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygos atranką. Svarbią pergalę išvykoje, 36 ture, šventė „Valencia“ ekipa, kuri minimaliu rezultatu 1-0 privertė pasiduoti Madrido „Getafe“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje šiurkštaus komandų žaidimo netrūko. Nepaisant to, kad futbolininkams ne itin sekėsi išnaudoti susikurtų progų, teisėjas juos baudė geltonomis kortelėmis. Dvi iš jų buvo parodytos šeimininkų, o viena – svečių nariams.

Vienintelis įvartis šiame susitikime buvo įmuštas 44 minutę, kai „šikšnosparnių“ gretose pasižymėjo krašto gynėjas iš Prancūzijos Jeremy Mathieu. Pastarajam rezultatyvų perdavimą atliko Everas Banega.

Antroje rungtynių pusėje ekipos toliau kūrė pavojingus epizodus, bet jų realizacija, nepaisant J.Mathieu įvarčio, niekuo nesiskyrė nuo pirmojo kėlinio.

Antroji mačo dalis skyrėsi tik tuo, kad joje abiejų komandų futbolininkams pavyko išvengti geltonų kortelių ir nepasižymėti, todėl susitikimas baigėsi minimalia „Valencia“ klubo pergale 1-0.

Pergalę ir tris taškus iškovojusi „Valencia“ turnyrinėje lentelėje toliau kaunasi dėl ketvirtosios pozicijos su „Real Sociedad“ ekipa, kuri iki šiol turėjo tiek pat taškų, kiek ir „šikšnosparniai“ (59). Tiesa, pastarųjų sąskaitoje dabar yra trimis daugiau.