Pergalę NBA lygoje šventė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-3) ekipa, kuri svečiuose 105:114 (27:26, 27:35, 25:27, 26:26) pranoko NBA čempionas Golden State Warriors“ (3-7).

„Warriors“ mače vertėsi net be keturių kertinių žaidėjų – nežaidė Stephene'as Curry, Klay’us Thompsonas, Draymondas Greenas bei Andrew Wigginsas. Jie visi nerungtyniavo dėl smulkių traumų.

Aikštės šeimininkai ėmė tolti, kai antrajame kėlinyje surengė atkarpą 12-0 ir susikrovė dviženklę persvarą (38:27).

Antroje rungtynių dalyje svečiai sugrįžo į rungtynes ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki dvitaškio atstumo (95:93), tačiau netrukus Naujojo Orleano klubas atsakė 7 taškais be atsako ir susigrąžino turėtą pranašumą (111:101).

Vėliau čempionai jau neatsitiesė ir pergalė atiteko aikštės šeimininkams – 114:105.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 19 minučių įmetė 8 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Pelicans“ gretose labiausiai išsiskyrė Brandonas Ingramas, surinkęs 26 taškus. C.J. McCollumas (8 atk. kam.) ir Larry Nance`as (8 atk. kam.) pridėjo po 20.

Pralaimėjusiems Jordanas Poole`as pelnė 20 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Jordanas Poole`as 20 (9 rez. perd.), Ty`us Jerome`as ir Jonathanas Kuminga po 18, Anthony Lambas 16, Mosesas Moody 14.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, C.J. McCollumas (8 atk. kam., 5 atk. kam.) ir Larry Nance`as (8 atk. kam.) po 20, Zionas Williamsonas 16, Jose Alvarado ir Trey`us Murphy po 10.