Valančiūnas buvo vienas rezultatyviausių, bet „Pelicans“ krito Klivlande

Visų lietuvio taškų vaizdo įrašas

Jonas Valančiūnas surengė dar vieną įstabų pasirodymą, tačiau lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas NBA lygoje patyrė pralaimėjimą.

Uteniškis Klivlande ant parketo praleido net 35 min. ir per jas pelnė 22 taškus (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/9 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Lietuvis pagal rezultatyvumą buvo antras komandos žaidėjas.

J. Valančiūnas savo dvigubą dublį surinko dar neįpusėjus trečiajam kėliniui.

Vis tik ketvirtajame kėlinyje sustoję „Pelicans“ išvykoje 103:113 (25:24, 25:23, 31:31, 22:35) buvo priversti pripažinti „Cavaliers“ pranašumą.

Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai. Vis tik ketvirtajame kėlinyje šeimininkai startavo atkarpa 11:0 ir nutolo.

Dar vėliau „Cavaliers“ surengė dar įspūdingesnį spurtą 21:6 ir nutolo nebepavejamai.

Tiesa, tolimi Trey’aus Murphy ir C.J.McCollumo metimai dar spėjo atkurti intrigą – po jų skirtumas sumažėjo iki 6 taškų, tačiau tai buvo viskas.

Rezultatyviausias žaidėjas lietuvio ekipoje buvo 25 taškus pelnęs C.J.McCollumas.

„Cavaliers“ gretose sunkiai sulaikomas buvo 30 taškų pelnęs, 5/10 tritaškių pataikęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Dariusas Garlandas.

Be dviejų savo lyderių Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo rungtyniaujantys „Pelicans“ iš paskutinių 9 susitikimų laimėjo tik tris kartus. Visgi šis rezultatas kol kas leidžia Vakaruose išlaikyti trečiąją poziciją.

Visų J. Valančiūno pelnytų taškų vaizdo įrašą rasite šios naujienos viršuje.

Tuo metu „Cavaliers“ Rytų konferencijoje yra penktas.