Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (24-18) komanda rezultatu 132:119 (33:32, 30:32, 39:26, 29:30) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (13-31) ekipą. Tai jau ketvirta „Kings“ pergalė iš eilės.

Per 35 minutes aikštelėje D. Sabonis pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Šis krepšininko dvigubas dublis buvo 20-as iš eilės. Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė Harrisonas Barnesas su 29 taškais.

Nors po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė tik vienas taškas, trečiame ketvirtyje „Kings“ pranašumą padidino iki 12 taškų.

Per pirmas ketvirto kėlinio minutes San Antonijaus krepšininkai pataikė tris tritaškius iš eilės ir sumažino pranašumą iki 5, tačiau Sakramento komanda sugebėjo atsitiesti ir iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pralaimėjusiųjų pusėje daugiausiai taškų – 23 – pelnė Jakobas Poeltlis, o dar 21 tašką pridėjo Joshas Richardsonas.

Vakarų konferencijos lentelėje Sakramento „Kings“ komanda yra ketvirtoje vietoje ir rikiuojasi paskui Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą. Tuo tarpu „Spurs“ su penkiais pralaimėjimais iš eilės yra lentelės 14-oje vietoje.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 29, De’Aaronas Foxas 23 (3 rez. perd.), Davionas Mitchellas 19, Domantas Sabonis 18 (7/13 dvit., 4/4 baud., 18 atk. kam., 8 rez. perd.), Trey Lylesas 12, Keeganas Murray 12 (5 atk. kam.).

„Spurs“: Jakobas Poeltlis 23 (7 rez. perd.), Josh Richardsonas 21 (4 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 20 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Tre Jonesas 16 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Jeremy Sochanas 15 (8 atk. kam.).