Fantastišką pasirodymą surengęs Jaysonas Tatumas padėjo Bostono „Celtics“ (32-12) komandai pratęsti pergalių seriją NBA lygoje.

Šeštąją pergalę paeiliui šventę Bostono krepšininkai šį kartą svečiuose 130:118 (35:22, 31:33, 26:31, 38:32) įveikė Šarlotės „Hornets“ (11-33) klubą, kuriam išrašė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

40 minučių aikštėje praleidęs J.Tatumas suvertė net 51 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynės šį sezoną. Prieš tai amerikiečio šio sezono rezultatyvumo rekordas buvo 49 taškai, pelnyti praėjusių metų lapkritį mače prieš Majamio „Heat“.

Tuo tarpu karjeros asmeninis rekordas yra 60 taškų, įmestų 2021 metų balandžio mėnesį akistatoje prieš San Antonijaus „Spurs“ ekipą.

Iniciatyvą į savo rankas Bostono komanda perėmė dar pirmajame ketvirtyje. Jo pabaigoje po atkarpos 16-3 susikrovė dviženklį pranašumą (35:22).

Skirtumas ir toliau augo. Antrajame kėlinyje šis pasiekė 17 taškų ribą (49:32).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko atsitiesti ir atstumas sumenko vos iki 2 taškų (98:96). Visgi, svarbiu metu svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir vėl nutolo (110:101).

Galiausiai Bostono ekipa atstatė dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę Šarlotėje – 130:118.

Nugalėtojai pataikė net 47 proc. tolimų metimų. Tikslą pasiekė 20 tritaškių iš 43 bandymų. Taip pat šie prametė vos vieną baudos metimą iš 25 mėginimų (96 proc.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 51 (8/11 dvit., 7/12 trit., 14/14 baud., 9 atk. kam.), Derrickas White‘as 19 (8 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (4/8 trit.), Marcusas Smartas 10 (6 rez. perd.), Grantas Williamsas 9 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Hornets“: Jalenas McDanielsas 26 (4/8 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), LaMelo Ballas 25 (5/12 trit., 6 rez. perd.), Masonas Plumlee 19 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), P.J. Washingtonas 17, Terry Rozieras 14 (7 rez. perd.), Markas Williamsas 9.