Vakarų konferencijos lyderė Denverio „Nuggets“ (30-13) išplėšė dar vieną pergalę namuose prieš Orlando „Magic“ (16-28) ekipą rezultatu 119:116 (31:25, 38:29, 25:34, 25:28).

„Nuggets“ nuo nesėkmės išgelbėjo Nikola Jokičiaus tikslus tritaškis iki rungtynių pabaigos likus vos 1,2 sekundės. Ši pergalė Denverio krepšininkams buvo jau trylikta iš eilės namų arenoje.

Serbas per 34 minutes aikštelėje pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tai – jau 12-asis N. Jokičiaus trigubas dublis per šį sezoną.

Pralaimėjusiųjų pusėje geriausiai pasirodė Markelle‘as Fultzas. Per 27 minutes jis sumetė 20 taškų, atkvojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Denverio „Nuggets“ komanda šiuo metu yra Vakarų konferencijos lyderė, o Orlando „Magic“ ekipa Rytų konferencijoje rikiuojasi 13-oje vietoje.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 25 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Murray 18 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Jokičius 17 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 16 (4 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellis-Pope’as 12 (4 atk. kam.), Bruce’as Brownas 12.

„Magic“: Markelle’as Fultzas 20 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Franzas Wagneris 19 (5 atk. kam.), Paolo Banchero 18 (4 rez. perd.), Bolas Bolas 17 (6 atk. kam.), Wendellis Carteris jaunesnysis 8 (6 atk. kam.).