9
„Pelicans“ – „Hawks“ (nuotr. SCANPIX)

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas patyrė pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse. J. Valančiūno komanda 105:110 105:110 (21:28, 15:26, 35:28, 34:28)  pralaimėjo Atlantos „Hawks“ ekipai.

9

J. Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius perėmė 2 kamuolius. Lietuvis taip pat pasižymėjo vienu bloku, 2 klaidomis ir 4 kartus prasižengė.

Daugiausiai taškų lietuvio ekipai pelnė Jordanas Hawkinsas, kuris per 23 min. surinko 17 taškų.

Tuo metu Zionas Williamsonas per 24,5 min, pasižymėjo 16 taškų ir sugriebė du kamuolius.

„Pelicans“ pirmavo tik pirmajame kėlinyje, o vienu metu „Hawks“ persvara siekė net 29 taškus.

Atlanta kovą po krepšiais laimėjo 46:37 ir perėmė daugiau kamuolių (15:12).

„Pelicans“ atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (32:28) ir taikliau metė tritaškius –38,5 proc. prieš 21,4.

Tai buvo trečiasis „Pelicans“ pralaimėjimas kontrolinėse rungtynėse. NBA sezonas startuoja spalio 23 d.