Pergalę draugiškose NBA rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujama ekipa 120:111 (40:24, 24:43, 29:25, 27:19) pranoko Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

21 minutę ant parketo praleidęs J. Valančiūnas pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Galingai startavę „pelikanai“ jau pirmajame kėlinyje susikrovė net 18 taškų pranašumą (39:21).

Tiesa, greitai įgiję, greitai ir iššvaistė turėtą persvarą. Antrojo ketvirčio metu Atlantos komanda ne tik prisivijo oponentus, bet ir įsiveržė į priekį (52:55).

Reikėjo ir vėl kilti į kovą. Ketvirtajame kėlinyje Naujojo Orleano ekipa perėmė iniciatyvą, šovė į priekį (102:94).

Likus žaisti apie 3 minutes, ekipas skyrė 4 taškai (113:109), tačiau susitikimą „pelikanai“ užbaigė 7-2 ir iškovojo pergalę – 120:111.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 19 (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), Jonas Valančiūnas 16 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Maji Marshallas 13, Herbertas Jonesas 12, Trey Murphy, Larry Nance‘as Jr. (10 atk. kam.), Dysonas Danielsas ir Daeqwonas Plowdenas po 10.

„Hawks“: Dejounte Murray 18 (5/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), Trae Youngas 17 (7 rez. perd., 5 kld.), Jalenas Johnsonas 14 (9 atk. kam.), Trentas Forrestas 10 (8 atk. kam., 5 rez. prd.), De‘Andre Hunteris ir Justinas Holiday po 8.