Nickas Calathesas buvo arti trigubo dublio, o graiko vedama Stambulo „Fenerbahče“ (2/0) įsirašė užtikrintą pergalę Eurolygoje.

Turkijos klubas namie 86:71 (23:20, 23:12, 19:20, 21:19) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1/1).

„Fenerbahče“ atitrūko antrame kėlinyje, kurį laimėjo 23:12. Šio pabaigoje jie pelnė 8 taškus be atsako, susikrovė dviženklį pranašumą, o prasidėjus trečiam kėliniui jau triuškino varžovus – 56:36.

N. Calathesas nugalėtojams pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Margo Guduričius pridėjo 20, Johnathanas Motley 15, Scottie Wilbekinas 12 taškų.

„Maccabi“ komandai Wade’as Baldwinas surinko 14, Lorenzo Brownas 13, Joshas Nebo 12 taškų.