atlantos hawks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atlantos hawks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atlantos hawks“.

Užtikrintai laimėję „Bulls“ eliminavo „Hawks“ ir tęs kovą įkrintamosiose

Pergalę Rytų konferencijos įkrintamosiose pasiekė Čikagos „Bulls“ komanda, kuri 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24) sutriuškino Atlantos „Hawks“ ir atėmė iš jų galimybę patekti į geriausiųjų aštuonetą. Dėl patekimo į atkrintamąsias „Bulls“ susitiks su Majamio „Heat“, kuri dramatiškai nusileido Filadelfijos „76ers“, o „Hawks“ sezonas jau baigėsi.
2024-04-18

Trae Youngo sugrįžimo rungtynėse – dramatiška „Hawks“ pergalė prieš Vasilije Micičiaus klubą

Po atkaklios kovos pergalę NBA akistatoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (20/60) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai svečiuose 115:114 (30:35, 25:26, 22:31, 38:22) įveikė Atlantos „Hawks“ (36/44) krepšininkus. Trae Youngas šiąnakt sugrįžo į aikštę po 23 praleistų rungtynių. Jis Atlantos ekipos gretose per 20 žaidimo minučių įmetė 14 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.
2024-04-11

Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo vedama „Mavericks“ pratęsė sėkmingą atkarpą

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (46/30) krepšininkai. Jasono Kiddo treniruojama komanda namų arenoje 109:95 (25:31, 40:26, 28:24, 16:14) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (36/41) klubą. Luka Dončičius nugalėtojų gretose per 37 žaidimo minutes surinko 25 taškus (2/10 dvit., 6/15 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus bei padarė 5 klaidas.
2024-04-05

Nuo suolo pakilęs „Pistons“ gynėjas suvertė pusšimtį taškų

Pralaimėjimą NBA akistatoje patyrė Detroito „Pistons“ (13/63) ekipa. Monty Williamso treniruojama komanda svetimoje arenoje 113:121 (23:28, 27:31, 29:33, 34:29) nusileido Atlantos „Hawks“ (36/40) krepšininkams. Detroito komandos krepšininkas Malachi Flynnas šiąnakt tapo vos trečiuoju atsarginiu nuo 1970 metų, kuris pelnė 50 taškų.
2024-04-04

Bogdanas Bogdanovičius susikivirčijo su komandos treneriu

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Atlantos „Hawks“ (35/40) klubas. Quino Snydero auklėtiniai svečiuose 113:101 (32:30, 29:23, 29:21, 23:27) įveikė Čikagos „Bulls“ (36/40) krepšininkus. Šiose rungtynėse užfiksuotas konfliktas tarp „Hawks“ serbo Bogdano Bogdanovičiaus ir trenerio Q.Snyderio. Pastabų iš trenerio sulaukęs gynėjas netrukus atsistojo, priėjo prie trenerio ir šiam kažką šaukė į veidą. Galiausiai padėtį numalšino šalia buvę žaidėjai.
2024-04-02

Siautėjęs „Hawks“ gynėjas paskutinę pratęsimo sekundę palaužė Rytų konferencijos lyderius

Pergalę prieš NBA lyderius sugebėjo išplėšti Atlantos „Hawks“ (34/39). Tik pratęsime Atlantos krepšininkai rezultatu 123:122 (28:29, 31:34, 30:27, 23:22, 11:10) palaužė Bostono „Celtics“ (57/16).  Tiesa, „Celtics“, kuri yra net 11 pergalių aplenkusi artimiausius Rytų konferencijos varžovus, reguliariojo sezono pabaigą gali išnaudoti pasiruošimui atkrintamosioms varžyboms. Nugalėtojų herojumi tapo Dejounte Murray, kuris pelnė 44 taškus, įskaitant lemiamą metimą paskutinę pratęsimo sekundę.
2024-03-29

30 taškų deficitą panaikinusi „Hawks“ pasiekė pergalę prieš „Celtics“

NBA įspūdingą pergalę įsirašė Atlantos „Hawks“ (32/39) komanda, kuri sugebėjo numažinti savo atsilikimą ir namuose 120:118 (22:44, 34:30, 34:22, 30:22) įveikė Bostono „Celtics“ (57/15) ekipą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo De'Andre Hunteris, kuris pelnė 24 taškus, o Bogdanas Bogdanovičius įmetė 22. Tuo tarpu pralaimėjusiems daugiausiai taškų pelnė Jaysonas Tatumas.
2024-03-26

Visas rungtynes dominavusi „Lakers“ sutriuškino varžovus iš Atlantos

NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (37/32) ekipa pasiekė triuškinamą pergalę, kai savo sirgalių akivaizdoje 136:105 (38:28, 35:31, 38:27, 25:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (30/38) komandą ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Nugalėtojus į priekį vedė D'Angelo Russellas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko 10 perdavimų. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 28 žaidimo minutes įmetė 25 taškus (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.
2024-03-19

„Pelicans“ pergalės fone – apkarpytos Jono Valančiūno žaidimo minutės

Pergalę NBA lygoje pasiekė Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (39/25) ekipa. Willie'o Greeno auklėtiniai svečiuose 116:103 (26:20, 27:22, 27:23, 36:38) įveikė Atlantos „Hawks“ (29/35). Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 16 žaidimo minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, bet sykį pažeidė taisykles ir padarė 2 klaidas.
2024-03-11

Curry šou Atlantoje: pelnė 60 taškų ir pavijo legendinį Kobe Bryantą

Retenybė, kad NBA lygoje 35-erių metų sulaukę krepšininkai vis dar demonstruotų aukščiausiąjį pilotažą, tačiau būtent tokį lygį vis dar demonstruoja San Fransisko „Golden State Warriors“ vedlys Stephenas Curry. Šeštadienio naktį jis pavijo legendinį Kobe Bryantą, kuriam vieninteliam iki šiol yra pavykę pelnyti 60 taškų ribą sulaukus 35-erių ar daugiau.