Pergalę Rytų konferencijos įkrintamosiose pasiekė Čikagos „Bulls“ komanda, kuri 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24) sutriuškino Atlantos „Hawks“ ir atėmė iš jų galimybę patekti į geriausiųjų aštuonetą.

Dėl patekimo į atkrintamąsias „Bulls“ susitiks su Majamio „Heat“, kuri dramatiškai nusileido Filadelfijos „76ers“, o „Hawks“ sezonas jau baigėsi.

Prabėgus beveik 4 trečiojo kėlinio minutėms rungtynėse pradėjo didėti intriga, kai po Bogdano Bogdanovičiaus dvitaškio Atlanta priartėjo 76:79. Visgi vėliau kėlinyje „Bulls“ spurtavo 9:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Ketvirtame kėlinyje Čikagos krepšininkai varžovams neleido nė kiek priartėti ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę – 131:116.

Į pergalę „Bulls“ vedė karjeros rungtynes sužaidęs Coby White’as, kuris suvertė net 42 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 24 taškus pridėjo Nikola Vucevičius, o 22 – DeMaras DeRozanas.

Tuo tarpu „Hawks“ gretose geriausiai pasirodė Dejounte Murray su 30 taškų, po 22 taškus surinko Clintas Capela ir Trae Youngas.

„Bulls“ su „Heat“ dėl paskutinės vietos atkrintamosiose susikaus penktadienio naktį. Laimėjusi komanda užims 8-ą vietą bei svarbiausiose kovose kausis su reguliariajame sezone lyderiavusia Bostono „Celtics“.

„Bulls“: Coby White’as 42 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Vucevičius 24 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 22 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Ayo Dossunmu 19, Javonte Greenas 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Hawks“: Dejounte Murray 30 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Clintas Capela 22 (17 atk. kam., 4 rez. perd.), Trae Youngas 22 (10 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 21 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).