Sėkmingai pasiruošimą naujam NBA sezonui baigė Ąžuolo Tubelio atstovaujamas Filadelfijos „76ers“ klubas. Nors lietuvis ant parketo nepasirodė, tačiau komanda nesunkiai rezultatu 120:106 įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Lyderystę aikštelėje Filadelfijos ekipai parodyti pavyko tik antroje mačo pusėje. Iki ilgosios pertraukos gan užtikrintai žaidę „Hawks“ krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų pranašumą.

Visgi tokio atotrūkio „76ers“ nepabūgo ir trečiame ketvirtyje greitai pradėjo jį tirpdyti ir praėjus kiek daugiau nei pusei kėlinio rezultatas tapo lygus – 75:75.

Nors likus 7 minutėms iki mačo pabaigos komandos dar ėjo koja kojon (99:98), tačiau galinga rungtynių pabaiga padėjo Filadelfijos klubui įsirašyti antrą pergalę iš eilės. „Hawks“ paskutines tris kėlinio minutes apskritai nepelnė taškų.

Su „76ers“ kontraktą turintis Ą. Tubelis trenerio sprendimu nuo suolo šįkart nepakilo, o jo komandoje rezultatyviausiai pasirodė De’Anthony Meltonas, kuris pelnė net 29 taškus, dar 21 pridėjo ir Joelis Embiidas.

„Hawks“ gretose rezultatyviausiai žaidė Trae Youngas pelnęs 19 taškų, kuris pasižymėjo ir dvigubu dubliu, atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: De’Anthony Meltonas 29 (5 atk. kam.), Joelis Embiidas 21 (5 atk. kam.), Tyrese’as Maxey 15 (12 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelly Oubre’as jaunesnysis 11.

„Hawks“: Trae Youngas 19 (10 rez. perd.), Onyeka Okongwu 14 (7 atk. kam.), Saddiquas Bey 13 (4 atk. kam.), Dejounte Murray 12 (4 rez. perd.).