Berlyno ALBA (2/0) toliau neklumpa Eurolygos sezono pradžioje – šį kartą išvykoje netikėtai patiesė Milano „AX Armani“ (1/1).

Vokiečiai varžovus įveikė po pratęsimo – 80:74 (26:12, 12:18, 22:21, 10:19, 10:4).

ALBA antrojo kėlinio pradžioje turėjo susikrovusi 17 taškų pranašumą – 33:16, bet italams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklės ribos dar pirmoje mačo pusėje.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui vokiečiai dar pirmavo 10 taškų skirtumu, bet tada darbo ėmėsi Kevinas Pangosas – gynėjas susmeigė tris tritaškius, o likus žaisti 32 sekundes Devonas Hallas baudų metimais išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Prasidėjus šiam Nicolo Melli pataikė dvitaškį ir pirmą kartą šiame mače į priekį išvedė „AX Armani“. Netrukus rezultatą ALBA išlygino ir nuo šio momento ekipos taškų nepelnė tris minutes.

Mačą galiausiai nusprendė Tamiras Blattas – gynėjas pataikė du tritaškius per paskutinę minutę, italai nesukrapštė taškų ir ALBA netikėtai triumfavo.

„AX Armani“: K. Pangosas 16, Sh. Shieldsas 15, K. Hinesas 10.

ALBA: J. Smithas ir T. Blattas po 13, Y. Wetzellis 10.