Vėlyvą antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje – 6 mačai E,F,G ir H grupėse.

E grupėje susidūrė „FC Barcelona“ ir „Benfica“. Nepaisant kelių puikių prie abiejų komandų vartų, rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

F grupėje – įvarčių fiesta. Čia „Young Boys“ į svečius priėmė „Atalanta“ ekipą. Rungtynės baigėsi įspūdingomis 3:3 lygiosiomis. Pirmąjį rungtynių įvartį 10 minutę nesustabdomu smūgiu pelnė Duvanas Zapata, tačiau „Young Boys“ po 20 minučių rado atsakymą, kai Jordanas Sieabatcheu stipriu smūgiu galva išlygino rezultatą.

51 minutę Jose Luisas Palomino vėl išvedė Bergamo ekipą į priekį.

Iki 80-os minutės rungtynės atrodė baigtos, tačiau tada Vincentas Sierro puikiu smūgiu iš pirmo lietimo rezultatą išlygino, o 84 minutę Silvanas Hefti fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Young Boys“ į priekį. Kai rungtynės jau atrodė laimėtos, „Atalanta“ išlygino rezultatą, kai Luisas Murielis tiksliu baudos smūgiu nuginklavo vartininką.

G grupės turnyrinėje lentelėje – arši kova dėl vietų atkrentamosiose varžybose. Grupės lyderiai „Lille OSC“ išsikovojo labai svarbią pergalę prieš 2-ą vietą užimančią Zalcburgo „Red Bull“ ekipą.

Šio mačo lemiamą įvartį 31 minutę pelnė Jonathanas Davidas. Vokiečiai turėjo keletą progų išlyginti rezultatą, tačiau nusigvelbti taško nepavyko.

Kitame tos pačios grupės mače susitiko „Wolfsburg“ ir „Sevilla“. Šiame mače ispanai  pranoko vokiečius rezultatu 2:0. Pirmąjįįvartį pelnė Joanas Jordanas, kuris tiksliai galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus jau 13-ą rungtynių minutę. 97-ą minutę Rafa Miras persvarą padvigubino.

H grupėje – kovoje tarp dvejų lyderių baigėsi triuškinančia „Chelsea“ pergale rezultatu 4:0. Visą mačą kontroliavusi Londono ekipa italams šansų nepaliko. Įvarčius mėlynųjų gretose mušė Trevohas Chalobahas (25 min.), Reece'as Jamesas (55 min.), Callumas Hudsonas-Odoi (58 min.) ir formą susigrąžinantis Timo Werneris (95 min.)

Šioje grupėje taip pat susikirto Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Malmo FF“ keliai. Šis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1, nors Sankt Peterburgo ekipa rungtynes užbaige su 10 žaidėjų.

Sorenas Rieksas 28-ą minutę švedų ekipą išvedė į priekį, o „Zenit“ rezultatą išlygino prieš pat rungtynių pabaigą, kai Yaroslavas Rakitsky tiksliai išnaudojo 11 metrų baudinį.