UEFA Čempionų lyga: „Manchester United“ namuose sužaidė tik lygiosiomis

Vakar prasidėjo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliai. Nors prieš dvikovas abiejų porų favoritais buvo laikomi Anglijos klubai, iškovoti pergalių jiems nepavyko. Londono „Arsenal“ išvykoje taikiai 1:1 sužaidė su „Villarreal“, o namuose rungtyniavęs „Manchester United“ 2:2 baigė dvikovą su „Porto“.

Mače Pirėnuose šeimininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, kai puikiu tolimu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasižymėjo Marcosas Senna.

Išsigelbėti svečiams pavyko 66-ąją minutę, kai po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjo Emmanuelis Adebayoras.

Puikiai Mančesterio „Old Trafford“ stadione sužaidė Portugalijos čempionas „Porto“. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes su titulą ginančiu „Manchester United“ portugalai baigė taikiai 2:2.

Svečiai jau 4-ąją minutę pasiuntė „raudonuosius velnius“ į nokdauną, kai po Lucho skerso perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Cristianas Rodriguezas.

Šeimininkams atsitiesti pavyko po 11 minučių, kai Wayne‘as Rooney po tiesiog vaikiškos portugalų gynėjų klaidos be vargo nuginklavo Heltoną.

85-ąją minutę po Carloso Tevezo taiklaus smūgio šeimininkai buvo labai arti pergalės, tačiau po keturių minučių „Porto“ tašką išgelbėjo Mariano.

Rungtynių statistika:

„Villarreal“ CF (Ispanija) – Londono „Arsenal“ (Anglija) 1:1 (1:0).

Įvarčiai:  10 min. M. Sena 1:0 , 66 min. E. Adebayoras 1:1.

„Manchester United“ (Anglija) – FC „Porto“ (Portugalija) 2:2 (1:1).

Įvarčiai: 4 min. C. Rodriguezas 0:1, 15 min. W. Rooney 1:1, 85 min. C. Tevezas 2:1, 89 min. Mariano 2:2.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų bus žaidžiamos po savaitės, o šiandien kituose dviejuose ketvirtfinalio mačuose susitiks „Liverpool“„Chelsea“ ir „Barcelona“„Bayern“ futbolininkai.