Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Leroy‘us Sane 7-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Neilgai trukus Serge’as Gnabry 13-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Sadio Mane 21-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo jau 3:0.

Šeimininkų dominavimas tęsėsi po pertraukos, kai L.Sane 50-ąją minutę susistabdęs kamuolį pasiuntė tiksliai kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir dar labiau padidino pranašumą (4:0).

Galiausiai puolėjas Ericas Maximas Choupo-Motingas 59-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir rezultatas tapo jau net 5:0 „Bayern“ naudai.

„Bayern“ po trejų sužaistų rungtynių yra iškovojęs visas tris pergales ir su 9 taškais yra vienvaldis C grupės lyderis.

Tuo tarpu D grupės mače itin svarbią pergalę iškovojo „Marseille“ klubas, kuris namuose 4:1 pranoko Lisabonos „Sporting“.

Svečiai iš Portugalijos pirmieji išsiveržė į priekį, bet šeimininkai greitai rezultatą persvėrė, kai pasižymėjo įvarčiais 13-ąją ir 16-ąją minutėmis.

Maža to, 23-ąją minutę „Sporting“ liko žaisti dar ir mažumoje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Antonio Adanas. Jis buvo išvarytas dėl žaidimo rankomsis už baudos aikštelės ribų.

28-ąją minutę Leonardo Balerdi pelnė ir trečiąjį „Marseille“ ekipos įvartį, o po pertraukos šeimininkai pridėjo dar vieną tikslų smūgį ir šventė galutinę pergalę rezultatu 4:1.

„Marseille“ sąskaitoje dabar trys taškais, o portugalai jų turi šešis.