plzen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „plzen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „plzen“.

„Inter“ pergalė Čempionų lygoje sudaužė „Barcelonos“ viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti pirmieji du penktojo turo dienos susitikimai, kuriose pergales šventė favoritai. Pergalę C grupėje, atnešusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“. Šeimininkai mačo pradžioje turėjo nemažai šansų pasižymėti, tačiau vis jų neišnaudojo, kol galiausiai Henrikhas Mkhitaryanas 38-ąją minutę smūgiu galva išvedė komandą į priekį.
2022-10-26

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ triuškino varžovus, o „Marseille“ džiaugėsi svarbia pergale

Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.
2022-10-04

Čempionų lyga: pirmoji pergalė „Inter“ sąskaitoje, „Tottenham“ krito per pridėtą laiką praleidę du įvarčius

Milano „Inter“ klubas UEFA Čempionų lygos C grupės rungtynėse svečiuose 2 – 0 nugalėjo „Plzen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Edinas Džeko 20-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Henrikho Mkhitaryano 44-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti šį kartą nepavyko.
2022-09-13

Dar vienas šokiruojantis Ramoso poelgis: siūlo visiems laikams uždrausti žengti į aikštę

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą netrūko intrigų ir įspūdingų įvarčių, tačiau ne mažiau dėmesio sulaukė ir dar vienas gėdingas Madrido „Real” kapitono Sergio Ramoso veiksmas, kuomet akimirksniu buvo sutrupinta Viktorijos „Plzen” žaidėjo nosis.
2018-11-08

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.